Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kilo Almak İstemeyenlere Diyet Önerileri

kilo-almak-istemeyenlere-diyet-onerileri-1.jpg
 1. BenNeseLi
  Çok yemek yiyip kilo almak istemeyenlere Kadınlar Kulübü olarak diyet önerilerini derledik!

  Bazı özel günlerde kaçamak yapıp yemek yiyip sonradan pişman olmuş olabilirsiniz. Üzülmeyin! Yediğiniz kaçamak yemeklerin ardından kilo almak istemeyenlere çok etkili diyet önerilerimiz var. Neler mi bunlar? Birlikte göz atalım..

  Kilo Almak İstemeyenlere Diyet Önerileri

  Haftada bir gün diyeti bozup sonradan pişman olanlar için durumu toparlamak adına tavsiyelerimiz sizlerle. Bu önerilere uyup diyetinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  kilo-almak-istemeyenlere-diyet-onerileri-4.jpg

  Pasta Ağırlıklı Kaçamak Yapanlar İçin Öneri

  Akşamki doğum gününde çok fazla pasta yiyip diyetinizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Yapmanız gereken diyet ise kahvaltınızı atlamamak. Ara öğünlerinizde ise kuru meyveler, lif ağırlıklı ve kepekli besinler eşliğinde diyete devam etmek.
  kilo-almak-istemeyenlere-diyet-onerileri-3.jpg

  Karbonhidrat Ağırlıklı Kaçamak Yapanlar İçin Öneri

  Kilo almamak için uyguladığınız diyet programlarına bir günlüğüne ara verip yemek yemeyi abarttıysanız ve karbonhidrat ağırlıklı kaçamak yaptıysanız tek yapmanız gereken diyet ağırlıklı beslenmek. Protein ağırlıklı beslenip diyetinize devam ettiğinizde acıkma hissiniz daha azalır ve de şeker seviyeniz daha dengede durur.
  kilo-almak-istemeyenlere-diyet-onerileri-1.jpg

  Tatlı Ağırlıklı Kaçamak Yapanlar İçin Öneri

  Eğer akşamdan tatlıyı fazla kaçırıp işin ucunu kaçırdığınızı düşünüyorsanız yapmanız gereken şey ertesi gün tüm içeceklerinizi şekersiz tüketmek. Kahvaltıda iki yumurta ve hafif bir omlet diğer öğünlerde ise yağsız tarçınlı süt, ızgara et, balık, tavuk, bol yeşillik, lifli gıdalar ve bol su içerek geçirebilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. Berrak201406
  Vucüdu yoran yanlışlar bunlar ..