Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Kırışıklık ve Lekelerden Koruyan Aspirin Bal Maskesi

aspirin_bal_maskesi_porselen_gibi_cilt.jpg
Aspirin bal maskesi sayesinde cildiniz kırışıklık ve lekelerden koruncak ve porselen gibi cildiniz olucak. Hem ucuz hemde basit bir maske olan...
Yazar Puanı:
5/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. Editor
    Aspirin bal maskesi sayesinde cildiniz kırışıklık ve lekelerden koruncak ve porselen gibi cildiniz olucak. Hem ucuz hemde basit bir maske olan aspirin bal maskesiyle cildiniz güzelleşecek.

Aspirin_Bal_Maskesi_Kirisiklik_Leke_Dogal_Peling.jpg

Aspirin Bal Maskesi

Malzemeler:
    • 2 adet aspirin
    • 1 yemek kaşığı bal
    • 1 bardak su
    Yapılışı:
    1 bardak suyun içine 2 adet aspirini kırın ve eriyene kadar karıştırın. Daha sonra balı ekleyin ve krem şekline gelene kadar iyice karıştırın. Aspirin bal maskemizi hazırladıktan sonra yüzünüzü güzelce yıkayın. Kurulama yaptıktan sonra maskeyi yüzünüze uygulayın. 10 dk boyunca dairesel hareketlerle yüzünüzü ovun. Ilık su ile yüzünüzü durulayarak çıkartın. Bu maskeden iyi bir sonuç almak istiyorsanız haftada 3 defa uygulayın. Farkı göreceksiniz.

Sizinde bildiğiniz porselen gibi yapan cilt maskeleriniz var ise güzellik sırlarınızı yorum olarak yaparsanız seviniriz.

Selülitleri Yok Eden Aspirin Maskesi için Tıklayın !
    Aspirinle saç uzatma maske tarifi için Tıklayın !
    Porselen Gibi Ciltlerin Sırrı: Cilt Fırçalama Yöntemi için Tıklayın !
    Günlük Vücut Temizliğinde Asla Yapılmaması Gerekenler için Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. Arzuuu06
  2. fatmakirkizil
    deneyen var mı aranız da arkadaşlar
    1. canisi canisi
      ben denedim canim yalniz ben aspirin limon suyu ve yogurtla yaptim . yumusacik oldu yuzum. tavsiye ederim. birde aspirin haricinde bir maske daha yapiyorum mutlaka deneyin. yumurtanin kabugunu iyice minicik olana kadar ezin seker taneleri gibi. icine 3 damla limon suyu ve suzme yogurt kullanin sulu olmasin mumkunse. ve yumurtaninda akini koyun hepsini karistirin yuzunuze peeling yapin benim en cok yaptigim karisimdir haftada bir yapiyorum cok guzel
    2. fatmakirkizil
      tesekkur edıyorum:)
      canisi canisi bunu beğendi.
  3. Desal
    Balla muz bazende yumurtanın kırmızısıyla yaparım maske. Canlandırır gerginleştirir. Tüy konusuna gelince günlük kullandığım kremlerde tüyleri besliyor ona bakarsanız. 3 haftada bir aldığım için bana artık tüylenmesi vız geliyor
  4. canisi canisi
    yalniz bal yuzdeki tuyleri beslemezmi.? baska oneri varmidir acaba baldan baska
    1. Sehlinam
      Ben 1 ya 2 sadece aspirini az suda eritip kullanıyorum. Az krema/kaymak tarzı ürün koymak olur diye okumuştum.
  5. aycagul76
    ya bu haplar, doğum. kontrol hapları falan bır çok seye ıyı gelıyor gercekten
  6. Keriman_Durmaz
    Aspirini daha önce ben de duymuştum ama denemedim herhalde bi zararı olmaz diye dşünüyorum
  7. soyluserap
    denemek lazım
  8. Sehlinam
    Aspirin gerçelten çok faydalı yüz için. Gözenekleri de sıkılaştırıyor. Ama ölçekler gerçekten çok büyük. Yüz için kullanılıyor sonuçta. İlk yaptığımda yarıdan fazlası kalmıştı.
  9. ozlenn
    bir bardak su fazla gelir sanıyorum, akşam deneyelim bakalım :)
  10. Desal
    Deneyen warmı hanımlar
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.