Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kontakt lens solüsyonu ile makyaj

Kontakt lens _lens_makyaj.jpg
Lens kullananların yanından ayırmadığı kontakt lens solüsyonları ile makyaj malzemelerinizi yenileyebilirsiniz. Kalıcı ve sabitlenmiş bir makyaj...
Yazar Puanı:
4.5/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
 1. Editor
  Makyaj malzemeleri çabuk kurur ve en sevdiğiniz ürünleri kullanamaz hale gelebilirsiniz. Bu sorundan kurtulmak için küçük püf noktaları paylaşıyoruz. Kontakt lens ile makyajınızın daha kalıcı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

  Yenilenmiş Maskaralar

  Kaliteli bir maskaranın fiyatı oldukça pahalıdır. Açıldıktan bir süre sonra nemli yapısı bu özelliğini kaybeder ve kurumaya başlar. Maskaranızı hijyenik olan kontakt lens solüsyonu ile yenileyebilirsiniz. Rimelinizin içine sadece 8 damla ekleyin ve çalkalayın. Yeni bir maskara edinmiş olacaksınız.

  Göz Farını Sabitleyin

  Göz farınızın çabuk kaybolmasından şikayet ediyorsanız göz farınızı birkaç damla lens solüsyonu ile karıştırabilirsiniz. Lens solüsyonununu fırçanızdan uzak tutmanızda fayda olacaktır.

  Yeni Bir Eyeliner

  Rimelde olduğu gibi kurumaya başlayan eyelinerin içerisine birkaç damla lens solüsyonu ekleyebilirsiniz. İyi karıştırmayı unutmayın. Bu yöntem ile eyeliner gün boyunca dağılmadan gözünüzde kalabilir.

  Göz Farı Yapın

  Kuru ve toz halindeki göz farlarınızı lens solüsyonu ile yeni bir far haline getirebilirsiniz. Farlardan istediniz kadarını aldıktan sonra birkaç damla solüsyon ekleyin ve karıştırın.

  Göz Kaleminizi Sabitleyin


  Hassas gözlere sahipseniz göz kaleminiz birkaç saat sonra akmaya başlar ve ortaya hoş olmayan bir görüntü çıkar. Bunu engellemek için göz kaleminizi sürmeden önce pamuklu çubuk yardımı ile gözlerinize lens solüsyonu sürün ve kurumasını bekleyin. Göz kaleminizi sürebilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!