Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Korseyle göbek eritme

korseyle_gobek_eritmek.jpg
Yıllardır ince bir bele sahip olmak ve fazlalıkları saklamak için kullanılan korse ile zayıflayabilirsiniz. Korseyle göbek eritme nasıl yapılır?...
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. Editor
    Korse yüzyıllardır kadınların ince bir bel ve göbek çevresindeki fazla yağları gizlemek için kullanılan bir giysidir. Peki korse ile göbek yağlarından kalıcı olarak kurtulmak mümkün mü?

Göbek ve bel bölgesini baskı altına alan ve kan akışını hızlandırma etkisi ile göbek bölgesindeki yağlardan kurtulabilirsiniz. Ancak doğru korse seçimi yapmanız gerekir. Bunun için sıkmayan ve bedeninize küçük gelmeyen korseleri seçmelisiniz. Korsenin kumaşının rahatsız edici olmayan ve cildi tahriş etmeyen özelliklerde olması gerekir. Bitkisel yağ karışımları ile birlikte kullanıldığında daha fazla faydasını görebilirsiniz.

1 çorba kaşığı biberiye yağı

2 çorba kaşığı portakal yağı

Bu iki malzemeyi karıştırın ve göbek bölgenize masaj ile uygulayın. Streç film ile göbeğinizi sarın ve üzerine korse giyin.

Korse ile yürüyüş yaptığınızda daha etkili bir sonuç alabilirsiniz.

Korse giymek tek başına zayıflatma etkisi göstermez. Düzenli diyet ve egzersiz programı ile desteklenmesi gerekir.

Yağ yakıcı özelliği bulunan göbek eritme kürlerini deneyebilirsiniz.

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. MelissaBal
    Ben de son birkaç aydır 4-5 kilo aldım. Tabi Türk kadınlarının kronik sıkıntısı olan göbek çevresi yağlanması ve bacakların kalınlaşması durumu ortaya çıktı. Ben de biraz araştırdım ve göbek bölgem için 14 gün boyunca kullanmam gereken bir korse bulup aldım. Başlangıçtaki ölçülerim göğüs altı 78, bel çevresi 80 , göbek çevresi 86 cm'di. Tam 16 gün oldu. Şu anki ölçülerim göğüs altı 76,bel çevresi 73, göbek çevresi 83 cm. Bu arada kilom değişmedi çünkü henüz spora başlamadım. Bence uygun bir korse bu iş için faydalı oluyor. Yağ veya inceltici herhangi bir kozmetik ürünü kullanmadım. Yukarıda bahsedilen yağlar ile 1 ay daha kullanmaya devam edeceğim. :KK49:
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.