Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Küçük ev dekorasyon örnekleri 2018

kucuk_ev_dekorasyonu_2018_ornekleri (1).jpg
Küçük evinizi daha sıcak ve huzurlu bir şekilde dekore etmenizi sağlayabilirsiniz. Modern bir etki yaratacak küçük ev dekorasyon örnekleri 2018...
Yazar Puanı:
4/5,
 1. Editor
  Küçük evinizi daha sıcak ve huzurlu bir şekilde dekore etmenizi sağlayabilirsiniz. Modern bir etki yaratacak küçük ev dekorasyon örnekleri 2018 ile evinizi kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

  Ev dekorasyonlarının en önemli noktalarından biri de yeniden tasarlanmak istenen alanın genişliğidir. Günümüzde küçük evlerin dekorasyonlarında kullanışlı ve alan kaybı olmadan konumlandırılmaya özen gösterilir. Evinizin daha geniş görünebilmesi için ev dekorasyonlarında bilmeniz gerekenler var.

  Küçük Ev Dekorasyon Püf Noktaları

  Duvarlarınızda açık renkli boya ve duvar kağıdı kullanmaya özen gösterin. Renk karmaşasından kaçının.

  Evin içinde aksesuar kullanımını sınırlandırın Yoğun ve büyük aksesuarlar gözünüzün yorulmasına ve evin daha küçük görünmesine neden olur.

  Ayna kullanımı küçük ev dekorasyonlarının vazgeçilmez noktalarından biridir. Geniş aynalar yansıma etkisi ile evi daha büyük gösterecektir.

  Seçtiğiniz mobilyaların kullanışlı olmasına özen gösterin. Koltuk kenarlarının büyük olmaması ve daha minimal şekilde tutulmasına özen gösterin. Kullanışsız masa ve sandalyeleri tercih etmeyin.

  Küçük Ev Dekorasyon Örnekleri

  kucuk_ev_dekorasyonu_2018_ornekleri (1).jpg kucuk_ev_dekorasyonu_2018_ornekleri (2).jpg kucuk_ev_dekorasyonu_2018_ornekleri (3).jpg kucuk_ev_dekorasyonu_2018_ornekleri (4).jpg kucuk_ev_dekorasyonu_2018_ornekleri (5).jpg

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!