Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Küçük ve Cam Alyans Modelleri 2018

cam_alyans_modelleri_2018 (3).jpg
Her yıl değişen modern alyans tasarımlarının arasına bu yıl yeni bir model katıldı. Küçük ve cam alyans modelleri 2018 ile sizde evliliğin simgesi...
Yazar Puanı:
3.5/5,
Kullanıcı Puanı:
4.45455/5,
  1. Editor
    Her yıl değişen modern alyans tasarımlarının arasına bu yıl yeni bir model katıldı. Küçük ve cam alyans modelleri 2018 ile sizde evliliğin simgesi olan alyansı farklı ve dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

Yarı cam ve yarı altın olarak tasarlanan bu alyans modelleri 2018 yılında oldukça kullanılmaya başlandı. Sizde bu yıl nişanlanmayı, evlenmeyi ya da yeni bir alyans almayı düşünüyorsanız size fikri verebilecek bu modellere mutlaka göz atmalısınız. Küçük ve minimal takılardan hoşlananlar ise şık alyans modellerini tercih edebilirler.

Klasik alyansı modern tasarımlar ile buluşması olan ve her yaş grubuna hitap eden bu modelleri inceleyebilirsiniz.

cam_alyans_modelleri_2018 (1).jpg cam_alyans_modelleri_2018 (3).jpg

Çift Taşlı Yüzük Modelleri İçin Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

Esim43, Gamze2018, miskin hime ve diğer 9 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. YouAreMyCure
  2. MelissaBal
    Ben bu yüzükleri ilk Fi dizisinde Duru ve Can Manay'da görüp çok beğenmiştim. Cam olması güven vermedi sadece kırılma riski var mı veya kullanan kişilerin parmağını kesebilir mi diye düsünmeden edemiyorum :)
  3. nesxyz
    bende bunları il Fi dizisinde görmüştüm çok hoşumaa gitmişti :KK200:
  4. Scarlt
    ucuz görünüyor...
  5. Synonyms
    kızlar koleksiyon yüzük diye araştırırsanız çıkıyor taşsız olanın fiyatı 1998,00 taşlı olanın 2600,00 özel koleksiyon ve el yapımıymış ama kırılma ile ilgili bir detay yazmamışlar.
      Gamze2018 bunu beğendi.
  6. Gamze2018
    Çok hoş ama kırılma ihtimali? ??
  7. miskin hime
    Bayıldım bu yüzüklere bence yarı cam yarı altın takı alanı genişletilsin alyansla yüzükle sınırlı kalmasın çok estetik duruyor çünkü
  8. bal10cukk
  9. sisa93
    Harika bu yüzük kesin trend olur. Bayıldımm:KK37:
  10. aysnflz
    Bayildimmm ❤:halay:
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.