Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Kullanışlı L Koltuk Modelleri

l_koltuk_modelleri (6).jpg
Küçük evlerin dekorasyonlarında gözde olan kullanışlı L koltuk modelleri ile evinizi dekore ederken istediğiniz rahatlığı yakalayabilirsiniz....
Etiketler:
Yazar Puanı:
3.5/5,
  1. Editor
    Küçük bir eve ya da odaya sahipseniz L koltuklara sizin için kurtarıcı olabilir. Dar bir alana konumlandırılabilen bu koltuklar öğrenci evleri ve stüdyo daireler için ideal seçimlerdir. Evinize L koltuk almayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken ayrıntıları sıraladık.

L koltuk almadan önce sağlam oluğundan emin olun. Uzun saatleri üzerinde geçirecek olmanız açısından önemli bir ayrıntı olacaktır.

Geniş minderli modelleri her zaman daha kullanışlı olacaktır.

Örtü kullanmak istemiyorsanız koyu renkleri tercih ederek çabuk kirlenmesini engelleyebilirsiniz. Temizliği daha kolay olacaktır.

Yatak olabilen L koltuklar küçük evinize misafir geldiğinde kullanışlı bir seçim haline gelir.

l_koltuk_modelleri (1).jpg l_koltuk_modelleri (2).jpg l_koltuk_modelleri (3).jpg l_koltuk_modelleri (4).jpg l_koltuk_modelleri (5).jpg l_koltuk_modelleri (6).jpg

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. sedatan
    L KOLTUK ALANLARA
    IKS ALISVERIS MERKEZINDE 15 AYA VARAN KAMPANYA VAR DISARDA ON BINE SATILAN KOLTUKLAR BURADA YARI FIYATINA
    1. Cikolataaaamm
      merhaba ben almayı düşünüyorum ama çok pahalı birşey istemiyorum kendi evime almayacağım çünkü, yardımcı olur musunuz
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.