Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Metalik makyaj nasıl yapılır? Modelleri ve örnekleri

metalik_makyaj_modelleri (2).png
Cildinizin parlamasına hazır mısınız? Son dönemin yaygın makyaj ve oje trenlerinden olan metalik makyaj nasıl yapılır? modelleri ve örnekleri...
Etiketler:
Yazar Puanı:
3.75/5,
  1. Editor
    Cildinizin parlamasına hazır mısınız? Son dönemin yaygın makyaj ve oje trenlerinden olan metalik makyaj nasıl yapılır? modelleri ve örnekleri hazırladık. Evde doğru ürün ve püf noktaları ile parti makyajınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Birçok farklı makyaj markası metalik yapılı ürünleri piyasaya sürdü. Dikkat çekici ve çarpıcı görünmek isteyen kadınların ilgisini çekmeyi başaran bu metalik ürünler ile yapabileceğiniz şık ve soğuk kış günlerine uygun makyaj önerileri hazırladık.

Metalik Makyaj Nasıl Yapılır?

Metalik makyaj için özel olarak üretilmiş olan makyaj malzemelerini kullanmanız gerekir.

Cildinizin çok iyi bir şekilde nemlendirilmiş olması gerekir.

Mutlaka parlak yapılı ve uzun saatler kalıcı olabilecek bir makyaj bazı kullanın.

Makyajınızı seçtiyseniz göz çevresinden başlamanız gerekir.

Yavaş yapıldığında metalik makyaj yüze daha kolay oturacaktır.

Makyaj bittiktten sonra makyaj sabitleme spreyi ile bozulmaları engelleyebilirsiniz.

Metalik makyajda çok karışık renkler kullanmak yerine uyumlu renkleri tercih edebilirsiniz.

Dudak ve gözlerde simlere yer vermek istiyorsanız özel yapıştırıcılar kullanmakta fayda olacaktır.

metalik_makyaj_modelleri (2).png metalik_makyaj_modelleri (1).jpg metalik_makyaj_modelleri (2).jpg metalik_makyaj_modelleri (3).jpg metalik_makyaj_modelleri (4).jpg metalik_makyaj_modelleri (5).jpg metalik_makyaj_modelleri (6).jpg metalik_makyaj_modelleri (1).png

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. mahidecakmak
    hıc guzel degıl bence hoş durmamısssss
  2. mugellas
    Syahi tende çok güzel duruyor ben denedim cilt rengim beyaz hoş durmadığı kanısındayım
  3. praying angel
    bayılıyorum esmer ve siyah tenli kadınlara. makyaj bile ne güzel durmuş ben yapsam 2 km öteden belli olur :KK70: :KK70:
  4. Caglataspnr
    YA konudan çok farksız ama ben nasıl soru sorabilirim
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.