Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Modern Ev Aksesuarları

modern_Ev_aksesuarlari.jpg
Evinizi modern tarzda dekore ettikten sonra tamamlayıcı olacak ve sizi yansıtacak objelere yer verebilirsiniz. Modern ev aksesuarları ile size...
Etiketler:
Yazar Puanı:
3.5/5,
 1. Editor
  Ev dekorasyonlarının olmazsa olmazları elbette ki aksesuarlardır. Duvar rengi, mobilyalar ile uyumu sizin için özel bir anlam taşıması gibi nedenlerle her evin kendine özgü bir aksesuar tarzı oluşur. Sizde aksesuar seçiminde hangi seçimlerin sizin için doğru olacağını düşünüyorsanız bu modelleri mutlaka incelemelisiniz.

  Geniş Portreler

  Modern ev dekorasyonlarında iç mimarların en sık kullandığı seçimler arasında geniş portreler yer alır. Dışarıdan bakan birinin anlamlandıramayacağı ama sizin için özel olabilecek seçimler yapabilirsiniz.

  Büyük Aynalar

  Evi aydınlık ve geniş göstermesinin yanı sıra işlevsel olan büyük aynaları modern bir çerçeve ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Büyük Mumlar

  Kullanışlı ve şık bir mum kullanışlıdır ve hoş bir görüntü oluşturabilir. Seçtiğiniz mumların tek renk olmasına özen gösterin.

  Ev dekorasyonlarında aksesuar seçimi yaparken moda olmasının yanı sıra gözü yormayacak tercihlerde bulunun. Modern ev dekorasyonlarında gereksiz aksesuarlara yer vermek ortamı boğucu bir hale getirebilir.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!