Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Mutfağın her zaman temiz ve düzenli görünmesi için bilmeniz gerekenler

mutfak_temizleme.jpg
Mutfaklar evde hijyenin en önemli olduğu ve çabuk dağılan alanlardır. Mutfağın her zaman temiz ve düzenli görünmesi için bilmeniz gerekenler var....
Yazar Puanı:
3.5/5,
 1. Editor
  Mutfaklar evde hijyenin en önemli olduğu ve çabuk dağılan alanlardır. Mutfağın her zaman temiz ve düzenli görünmesi için bilmeniz gerekenler var. İşte gizli çekmeceler diğer çözüm önerilerini sizin için sıraladık.

  Mutfağınızda eşyalarınız için yeterli alan olmaması her zaman dağınık bir görüntü oluşmasına neden olur. Tezgah üzerinde eşyaların olması, dolap kapaklarının kapanması en önemli sorunlar arasında yer alır. Tüm bunları engellemek için hazırladığımız öneriler var.

  mutfak_duzeni.jpg

  Çekmeceleri Düzenleyin

  Mutfağınızda aradığınız gıda malzemeleri ve küçük eşyaları bulabilmek için çekmecelerin her zaman düzenli olmasına özen gösterin.

  Taşınabilir Dolap Alın

  Mutfağınız küçük ve sürekli yer değiştirmeniz gerekiyorsa taşınabilir mutfak dolabı alabilirsiniz. Böylece istediğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz.

  Havanlandırma Sistemi

  Mutfaktaki yemek kokularından kurtulmanın en etkili yolu sağlıklı ve hızlı çalışan bir havalandırma sistemidir. Mutfaktaki kötü kokuları yok edebilmek için doğal yöntemleri de kullanabilirsiniz. Tarçın ve vanilyayı su ile karıştırıp ocağın üzerinde kaynattığınızda koku oluşumunu engelleyebilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!