Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Mutlu bir uzak mesafe ilişkisi nasıl olur?

uzak_mesafe_iliskileri.png
Sevgilinizin başka bir şehir ya da ülkede yaşıyor olmasına uzak mesafe ilişkisi denir. Birçok kişi bu ilişki türüne önyargı ile yaklaşabilir....
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. Editor
    Sevdiğiniz kişi ile belki başından bu yana belki de kısa süre önce ayrı yerlerde yaşamak zorunda kaldınız. Biliyoruz onu bu satırları okurken dahi özlüyorsunuz. Birçok kişi uzak mesafe ilişkisine ön yargı ile yaklaşır. Kabul etmek gerekir ki büyük zorluklar barındırır. Unutmamanız gereken en önemli nokta ise ilişkiniz çok sağlam olacaktır.

İstediğiniz her zaman onu görebilmeniz mümkün değildir. Her özel anınızda yanınızda olamaz. Hastalandığında aklınız onda kalır. Canınız sıkıldığında ya da moraliniz bozuk olduğunda fiziksel olarak sizinle olamaz. Aranızdaki tartışmalar yüz yüze görüşemediğiniz için günler boyunca sürebilir. Tüm bunlar ile başa çıkabilmek ve zaman harcamak için sevginizden emin olmalısınız. Onunda size verdiği değerden eminseniz bu mücadeleniz değecek kadar güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Uzak mesafe ilişkilerinde mutluluğun temel kaynağı karşılıklı güvendir. Her gün yanında olmadığınız birinin sizden uzakta olsa da aklının ve kalbinin sizde olduğundan emin olmalısınız. Gereksiz kıskançlıklar ile kendinize ve ona huzursuzluk vermek ilişkiniz için yıpratıcı olacaktır. Kıskançlıkların temelinin olup olmadığından emin olun. Devamlı yanında olmadığınız birinin markete giderken size haber vermesini beklemek gibi hatalara düşmeyin. Onu yaşadığı şehirde ya da ülkede bir sosyal çevresi olduğunu unutmayın. Evet her kadın ya da erkek hayatındaki kişinin sosyal çevresini merak eder. Fırsat buldukça onu ziyaret edin hayatındaki insanları iyi tanıyın. Tanıştığınız tüm arkadaşlarına şüphe ile yaklaşmayın.

Makaleyi Paylaş

Payzin bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. faselia
    Bence çok doğru tespit ve öneriler. Benim de aynı böyleydi, tanışıp 3 ay falan flört ettikten sonra farklı ülkelerde 1 yıl kadar kalmak zorunda kaldık, o iş için taaa nerelere gitti... Sonunda o buraya geldi ve kavuşmak için tek çare evlenmekti, biz de evlendik gitti. Burada iş buldu. Ama uzun mesafe ilişkisi çok yıpratıcı bir süreç. Gerçekten herkesin kendi hayatı oluyor, hergün azıcık da olsa belli bir saatte internetten konuşuyorduk biz. Hatta kavga ettik mi interneti kapat gitsin, delirmemek işten bile değil, telefon desen ulaşamıyorsun heran. Bir ara ayrıldık, artık çok kavga edince, sonra tekrar bir barışma maili attım ben, sonra barıştık, sonra ben kalktım taaaaa onun yanına gittim 10 gün, sonra tekrar ülkeme geldim, tatil amaçlı gitmiştim çünkü onu görmeye. Ancak 2 ay sonra kendisi Türkiye'ye gelerek, bu böyle olmayacak evlenelim demişti. Aman aman çok zordu.
  2. loveandlove
    değişik bir duygu. birbirini tamamlayan iki insanın ayrı kalma durumunda bağları yüksek olan bu insanlar yaşayacakları durumda birbirlerini kaybetme korkusu ya da bağlarının fazla olması nedeniyle bu tercihi yaparlar. uzaklaştıktan sonra güçlü duygularla devam eden bu birliktelik zaman uzadıkça tatmin ve gerçeklik durumu karşısında sallanmaya başlar. genel olarak net bir yargıya varırsak yanlış olur. her insan farklıdır. yaşananlar zamanla gerçekliği değiştirir. bu durumda senin neyi istediğin değil, seçimlerin sonuca hükmedecektir.
  3. dumdil
    bnce olmaz uzaktan uzaga ilişki zorlugu çok olur insan oğlu bu bir bakmışsın aşkın paramparca...
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.