Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Nikotini Hızlı Atma Yolları

nikotini_vucuttan_hizli_atmanin_yollari.jpg
Nikotini vücuttan hızlı atmanın yolları nelerdir? Hangi besinler nikotini atmanıza yardımcı olur?
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
4.25/5,
 1. Editor
  Sigara kullanımını bırakmış olsanız bile vücutta kalan nikotin ile uzun süre sağlığınıza zarar vermeye devam eder. Nikotini vücuttan hızlı atmanın yolları nelerdir? Hangi besinler nikotini atmanıza yardımcı olur?

  Nikotini Vücuttan Hızlı Atma Yolları
  Sigara yol açtığı bir çok ciddi hastalık ile vücudunuza kalıcı zararlar verir. Sigarayı bıraktığınızda vücudunuzda uzun süre kalan nikotinin etkisinden hızlı bir şekilde kurtulmak için bu besinleri tüketebilirsiniz.

  Antioksidan Besinler
  Vücudunuzu yenilemenize yardımcı olabilecek besinler tüketin. Bunların başında yaban mersini, çilek, ahududu yer alır.
  nikotin_yogurt.jpg

  Süt Ürünleri Tüketin
  Özellikle yoğurt kanın hızlı temizlenmesine yardımcı olur. Akciğerlerin temizlenmesinde rol oynar. Günde 2 porsiyon yoğurt yada süt ürünü tüketebilirsiniz.

  Su
  Cildin kendini yenilemesine ve onarmasına yardımcı olan en önemli madde sudur. Hergün 2 lt su tüketmeye özen gösterin. İçerisine birkaç damla limon eklediğinizde vücuttan toksinlerin atılmasına da yardımcı olacaktır.

  Demir Açısından Zengin Besinler
  Vücudun onarılmasının temelinde kan hücreleri yer alır. Demir açısından zengin besinler ile beslenmek önemlidir. Demir Eksikliğiniz Varsa Bu Gıdaları Tüketin Tıklayın!

  Zencefil
  Akciğerlerinizin temizlenmesine yardımcı olacak zencefili ister çay olarak istersenizde yemeklerinizde baharat olarak tüketebilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

  Ausencia bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!