Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  1. Kazen
    İtalya'da oldukça bilinen bir marka olan O Bag aslında :
    - İstediğiniz boyda/modelde O Bag'i seçiyorsunuz;
    - Beğendiğiniz gövdeyi, çanta saplarını, iç çantasını, tüyünü, kürkünü vs. kendiniz seçebiliyorsunuz.

Tabi fiyatlar da seçtiğiniz materyallere göre değişiyor. Dolayısıyla buradan ucuz bir çanta ile çıkmanız da, pahalı bir çanta ile de çıkmanız da mümkün..

2326-obag-urban.jpg

O Bag Türkiye
    Avrupa'da ve dünyada trend haline gelen, renkli ve modüler çanta ve aksesuarlarla tanınan İtalya'nın başarılı tasarım markalarından O Bag, Türkiye'deki ilk mağazasını Kanyon alışveriş merkezinde açtı.

Kanyon AVM'de, Türkiye'deki ilk mağazasını açan O Bag, çantalarını kişiselleştirmek isteyenler için harika bir alternatif sunuyor. O clock, O chive, O click, O bag mini, O pocket, O basket, O folder, O chic ve sınırlı sayıdaki O split çeşitleri mevcut.

Makaleyi Paylaş

icoser, burfur, _nurunnisa_ ve diğer 21 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. koltukcuhanim
    Bu çantalar hiç içime sinmiyor. Kullananınız varmı?
    1. Halesozluk
      kardeşimde var ben baya beğendim
  2. asilad
    çok pahalı görünüyorlar umarım bir gün alabilirim ama gerçekten güzeller :)
      Belkibiumut bunu beğendi.
    1. Kazen
  3. Belkibiumut
    Sabırsızlıkla yarışmayı bekliyoruz :)
    1. Kazen
  4. SouvveniR
    Çok güzeller... :KK200:

Keşke benim olsaaaa... hem de hepsi... :KK45::KK22:
    1. Kazen
  5. koltukcuhanim
    mikemmmmmellllll cıvıl cıvıl renk cümbüşü.
    1. Kazen
  6. _nurunnisa_
    Harikulâde hepsi.. :cool::KK6:
    1. Kazen
  7. Elif
    Bunu seçtim:)(Neydeceksiniz bu yaşda kullanıcam karışmayın:KK67:)
      koltukcuhanim, YouAreMyCure, Kazen ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
    1. Kazen
  8. evlaefe
  9. SEN_KOLIK
    Bende çok beğendim çantayada ihtiyacım var bu ara yeni almak istiyordum amazondan bir bakayım
    1. Kazen
  10. Bihter Ziyagil
    Bunlar cantaysa, bizdekiler ne :KK53::silah:
    Yarışma varsa katılalım yoksa çok pahalı duruyor almak sıkıntı olur gibi :)
    1. Kazen
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.