Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ödem Söktürücü Diyet Listesi

odem_sokturucu_diyet.jpg
Vücudunuzdaki fazla ödemden kurtulmak istiyorsanız bu diyet programını uygulayabilirsiniz. Ödem söktürücü diyet listesi ile fazlalıklarınızdan...
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
2/5,
  1. Editor
    Vücutta oluşan ödemin en önemli nedenleri aşırı tuz tüketimi, karbonhidratlı gıdaların fazla tüketimi, stres ve bazı kronik hastalıklardır. Vücudunuzdan ödemi en sağlıklı şekilde atabilmek için düzenli olarak egzersiz yapmayı ve bol su tüketmeyi de ihmal etmeyin. Bu diyet listesini az miktarda yemek içerdiği için doktorunuza danışmadan uygulamayın.

odem_sokturucu_diyet_listesi.jpg

1. GÜN

• Sabah
    • Elma kompostosu
    • Öğle ve Akşam
    • Lahana çorbası
    2. GÜN

• Sabah
    • Yeşil elma ( 2 adet )
    • Salatalık ( 2 adet )
    Öğle

• Bol yeşillikli salata
    • Yoğurt ( 1 kase )
    Akşam

• Kabak haşlama ( 1 porsiyon )
    • Yoğurt ( 1 kase )
    • Gece
    • Yeşil elma ( 1 adet )
    3. GÜN

Sabah

• Ceviz ( 3 adet )
    • Süt ( 1 bardak )
    Ara Öğün

• Yeşil elma ( 1 adet )
    Öğle

• Kabak haşlama ( 1 porsiyon )
    • Yoğurt ( 1 kase )
    Ara Öğün

• Az yağlı peynir ( 2 dilim )
    Akşam

• Taze fasulye ( 1 porsiyon )
    • Kepek ekmeği ( 1 dilim )
    Gece

• Kivi ( 1 adet )

Makaleyi Paylaş

Kocdeniz35 ve pinkydaisy bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. hedevada333
    Bence bu diyetlerin hiç birine gerek yok. Defalarca diyete başlıyoruz ve devamını getiremiyoruz. www.diamond-slim.net sitesinde zayıflama çayı aldım ve çok memnun kaldım
    Herkese tavsiye ederim
  2. Kocdeniz35
    Birde maydanozla limonu biraz su blender geçirip sabah aç karnına içince 2 bardak mucize yaratıyor arkadaşlar denedim
  3. Muhallebia
    Bu bir beslenme uzmanı olarak asla yapmamanızı tavsiye edeceğim bir liste olmuş, çok talihsiz öneriler burada yazılanlar. Eğer ödem fazlanız varsa ızman bir diyetisyenden bir liste almalısınız.
    1. mamursevgili
      UZMAN BIR DIYETISYENIN HER SEANSINA VERICEGIM PARAYLA DERTTEN ZAYIFLARIM :)
      Muhallebia bunu beğendi.
    2. Muhallebia
      Haklısın biraz fazla alıyorlar değil mi ? Ben diyetisyen değilim ama uzaktan yardımcı olabilirim isterseniz
  4. Ucanlimonata
    Meğerse daha önce nelerle uğraşıyormuşum artık yeni favorim
  5. asliyigitoglu
    Zor duruyor ama bu kadar az yemekle insan bayılmasın yazın
  6. praying angel
    demekki lahana ve kabak en sağlıklı yiyecekler sabah bile yememiz gerektiğine göre :KK70:
      Kocdeniz35 bunu beğendi.
  7. mamursevgili
    YANLISMI GÖRUYORUM SABAH LAHANA CORBASIMI YAZIYO O NE YA OYLE :KK43:
      Greeneliton bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.