Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

ÖRGÜLÜ KABARIK TOPUZ

pantene_howto_00-braidedbunupdo_step6.jpg
Evde kendi kendinize şık bir örgülü kabarık topuz yapımı hiçte zor değil.İşte size aşama aşama fotoğraflarla örgülü topuz yapılışı ;
Yazar Puanı:
4.5/5,
  1. Lisabella
    pantene_howto_00-braidedbunupdo_step1.jpg

ADIM 1
    Saçınızın üst yarısını arkaya doğru çekerek ve lastik saç bandıyla sabitleyerek başlayın.

pantene_howto_00-braidedbunupdo_step2.jpg
    ADIM 2

Atkuyruğuyla bir örgü daha oluşturun ve ucunu başka bir saç bandıyla sabitleyin.

pantene_howto_00-braidedbunupdo_step3.jpg
    ADIM 3

Örgüyü topuz oluşturmak için bükün ve saç tokalarıyla sabitleyin.

pantene_howto_00-braidedbunupdo_step4.jpg
    ADIM 4

Kalan saçı iki bölüme ayırarak tekrarlayın: örgü, büklüm, sabitleme.

pantene_howto_00-braidedbunupdo_step5.jpg
    ADIM 5

3 örgülü topuzdan oluşan dikey bir sıra elde etmek için kalan saçlarla tekrarlayın.

pantene_howto_00-braidedbunupdo_step6.jpg

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.