Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Paris Moda Haftasının En iyi Çanta Modelleri 2018

en_iyi_canta_modelleri_dior.jpg
Ünlü markaların en iyi kadın çanta modellerini en iyilerini seçerek sizler için derledik umarım beğenirsiniz. 2018 'e damga vuran çanta modelleri...
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. Editor
    Ünlü markaların en iyi kadın çanta modellerini en iyilerini seçerek sizler için derledik umarım beğenirsiniz. 2018 'e damga vuran çanta modelleri...

En iyi Çanta Modelleri 2018

Alexander McQueen

Alexander-McQueen-Canta_Modelleri_2018.jpg

Balenciaga

Balenciaga-Sonbahar-2018-Canta.jpg

Balmain

Balmain-2018-canta_modelleri.jpg

Chanel

Chanel_canta_modelleri_2018.jpg
    2018_canta_modelleri_chanel.jpg

Chloé

2018-Chloe-canta_modelleri.jpg

Chloe-canta-modelleri-2018.jpg

Dior

Dior_canta_modelleri_2018.jpg
    en_iyi_canta_modelleri_dior.jpg

Hermes

Hermes-Fall-2018-Bag-1.jpg
    Hermes-Fall-2018-Bag-2.jpg

Lanvin

Lanvin-canta-2018.jpg

Loewe

Loewe-sonbahar-2018-canta.jpg

Longchamp

Longchamp_canta_modelleri.jpg

Louis Vuitton

Louis-Vuiitton-Canta-Modelleri-2018 (2).jpg

Louis-Vuiitton-Canta-Modelleri-2018 (1).jpg

Miu Miu

Miu-Miu-Canta-Modelleri-2018.jpg

Mulberry

Mulberry-2018-Canta-Modelleri.jpg
    Mulberry-Canta-Modelleri-2018.jpg

Bu sezonun trendi! küçük çantalar için Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. edaakman91
    en üstteki yeşil çantaya bayıldım resmen, fiyatları da bir o kadar güzeldir ama:KK43:
  2. Rail
    Paris amerika ingiltere vs.... modalarini takip etmiyorum Turk modalarini takip ediyorum. Bu batiya ozenti taklit ne zaman bitecek acaba.. bana ne paristekiler ne giyiyor ben turk usulu giyiniyorum. Herkese de tavsiye ediyorum. Onlar bizi takip etsinler.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.