Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gören Zahide Yetiş hamile

maxresdefault (1).jpg
Her defasında ''Mucizelere inanın ve asla vazgeçmeyin ''' diyen Prof.Dr. Bülent Tıraş şimdi yeni bir mucizede adından sıkça söz ettiriyor...
Yazar Puanı:
5/5,
Kullanıcı Puanı:
4.27273/5,
  1. Lisabella
    maxresdefault (1).jpg

Her defasında ''Mucizelere inanın ve asla vazgeçmeyin ''' diyen Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi gören ünlü sunucu Zahide Yetiş 17 haftalık hamile..Zahide Yetişin mucizesi Bülent Tıraş ile gördüğü tüp bebek tedavisi sonrası geldi...Ünlü sunucu programında şimdiye kadar 100 e yakın bebek özlemi çeken çifti Bülent Bey e yönlendirmiş ve birçoğunda güzel haberler alınmıştı...Şimdi en güzel haber kendisinden geldi...

3 yıl önce Cem Arısoy ile hayatını birleştiren Zahide Yetiş 17 haftalık hamile 38 yaşındaki sunucunun bir süredir Acıbadem Maslak Hastanesinde Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gördüğü biliniyordu. Tedavi başarılı oldu ve Zahide Yetiş mutlu sona ulaştı...Darısı bebek özlemi çeken bütün çiftlere ...

Makaleyi Paylaş

kozmikot, iremnaz2008, SEVDAM4263 ve diğer 46 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. iyiki varsin AZRAM
    Bu konu ile ilgili bana bildirim gelmesini nasil engelleyebilirim acaba?:işsiz:
      Zynqcllk00 bunu beğendi.
    1. Denas14__
      Yukarida basligin altinda "makaleyi takip etmeyi birak" yazisina basin bildirim gelmez.
      azrabebek147 bunu beğendi.
  2. Sultanca35
    Ben iki kez hamile kaldım ikisi de bebeğin içimde gelismemesi nedeniyle sonlandirildi. Ikiside Tepecik te kuretaj ile alındı. Tüm değerlerimiz normal çıktı. Ama iki kez böyle üzücü bir olay yaşadım. Doktorlar Tamamen neden olarak şanssızlik dedilerek bana. Ne saçma bir cevap. Bilim de şanssızlık diye bir cümle olabilir mi. Insallah Izmir'de iyi bir doktora denk gelirim ve bu acı sonlari bir daha yasamam
      Lisabella bunu beğendi.
  3. yesilcan86
    @Sevimlikara87 canım bende tokattan gittim, biraz pahalı tabi, benim 12 13 bin civarini buldu, şuan fiyatlar nasıl bilmiyorum, burda Bülent hocanın arkadaşı bi Dr var kadın dogumcu o yaptı hazırlığı öyle bi avantajim oldu, arayıp bi görüş net bilgi verirler, inşallah kavuşursun bebeğine @m.beauty Rabbim hepimizin yavrusunu bağışlasın
      Sevimlikara87 ve Lisabella bunu beğendi.
    1. m.beauty
      Kuzum var bende bi yaramaz17 aylik39 yasimda doğal yollardan 8.ayda hamile kaldım.bu 8 ayda hicbir problem yok denilmesine rağmen olmayacak diye çok korkmuş ve üzülmüştüm.o yüzden bu derdi olan arkadaşları cok iyi anlıyorum.olmayanlara Allah nasip etsin olanları bağışlasın.
      yesilcan86 bunu beğendi.
  4. yesilcan86
    Merhaba arkadaşlar, bende 8 senelik bir tedavi sonrasında tüp bebeğe gitmeye karar verdim ve Bülent hocanın alaninda en iyisi olduğunu düşünerek ona gittim, ohss olduğum için transfer yapmadılar dondurup rahmi dinlenmeye aldılar, yumurta toplandiktan 5 ay sonra en uygun zamanda 2 eylül 2015 te transferim yapıldı ve oğluma hamile kaldım, şuan 20 aylık akillimi akıllı nurtopu gibi maşallah. Rabbim gönülden isteyen herkese nasip etsin inşallah. Bülent hoca çok alçak gönüllü, alanında çok iyi bi dr, ekibi çok iyi çok moral veriyorlar
      Desdemona_61, Neslibom, gmz1990 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
    1. Sevimlikara87
      Canım bende çok istiyorum Bülent hocaya fakat Adana da ikamet ediyorum fiyat ne tuttu acaba bütçem yeterli olurmu olmaz mı bilmek istiyorum
      yesilcan86 bunu beğendi.
    2. m.beauty
      evet canım arkadaş ta bir müddet bekledi rahim temizlendi toparlandı.kıbrısta da transfer oldu.allah uzun ömürler versin oğlunuza,17 aylık bir yaramaz da bende var:)
      yesilcan86 bunu beğendi.
  5. m.beauty
    yaklaşık 10 yıldır defalarca tüp bebek tedavisi gören,her denemesi başarısız olan arkadaşımız,Bülent Tıraş Beyefendi'nin tedavisiyle,dün müjdeli haberi verdi.Tüm evlat hasretiyle yanıp tutuşanlara da nasip etsin Allah.
    1. Lisabella
      Harijaaaa.Ne güzel bir haber .
      m.beauty bunu beğendi.
    2. Lisabella
      Harikaaa olacaktı :)))
      m.beauty bunu beğendi.
  6. gmz1990
    Darısı bizlere bende inşallah Bülent Hocaya gitmeyi düşünüyorum 3 ay sonra :anne::anneadayı:
      Eses07 ve Lisabella bunu beğendi.
  7. Gulsah5959
    Kızlar embrıyo transferı yaptıranız var mı yaptırdıysan ne kadara ve nerede yaptırdınız
    1. Lisabella
  8. hayat_gun
    Zahide Yetiş'in bebek tedavisi gördüğünü biliyordum.Sürekli takip ederdim o yüzden.Hamileliginin haberini alamayinca ister istenez ben de umutsuzluğa kapilirdim.O ünlü ve maddi durumu yerinde bir kadin.Onun olmadi benim mi olacak derdim ister istemez.Haberini ilk aldığım gün programı gözümü ayirmadan izledim.O kadar sevindim ki ağlayarak izledim..Allah sağ salim kucaklarına versin inşallah..Umudum daha da arttı..:KK36:
      Eses07, hamzam06, gmz1990 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
    1. Lisabella
      Uzun zamandır tedavi görüyormuş.Artık olmaz dediği bir dönemde hamile kalmış.Ve o olmaz diyip vazgeçeceği her zaman Bülent Bey hep güç vermiş.Ve umudunu kaybetme olacak demiş...Bülent Bey sayesinde devam etmiş yani.Ve bende biliyorum ki Hocanın en önemli özelliği asla bitmeyen inancı...
      yesilcan86, hamzam06, Busra5834 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  9. Lunya
    Keske durumu olmaya birkaç kişiye de bu fırsat saglanabilse , bende doktor hakkında hiç olumsuz birşey duymadım.
      bizarem ve Lisabella bunu beğendi.
    1. Önceki cevapları gör...
    2. Lunya
      Sanırım örnek teşkil etmesi için ilk yapılmış ama pek örnek teşkil edilmemiş gibi oldu. Mesela ben ilk kez duydum böyle birşeyi sitenin yaptığını. Yazık olmuş, hanfendi yüzünden devamı gelememiş. Bu konuda hassas olunmalıydı. Belki de 2-3 kadının daha tedavi olabilme şansı elinden alındı.
    3. seyirdefteri
      Olsun canim devam edilebilir ne varki yani her zamanda yorum yapilmazki. Hersey reklama donerse iyilik nerde kalirki.
      Eabas35 bunu beğendi.
    4. Lunya
      Bebek doğar doğmaz ayrılmış. Bu ricayi hiçbir ücret kabul etmeden Bülent beyden istemişler diye anladım.
      Yani site sahibinin düştüğüm duruma mı yanayım demesinden bunu anladım ben. Kusura bakmayın bir söz vardır, sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer. Bende böyle düşünürüm hep. Ha ne olabilir belki kk da bir etkinlik düzenlenerek ihtiyacı olan bir kadına bu olanak sağlanabilir. Bu iyi bir örnek teşkil ederse bir kaç kadın bundan yararlanabilir. Allah kimseyi eli boş bırakmasın :KK43:
  10. haNzade_
    Tedavi gorenlere umut oluyor cok sevindim Rabbim sag salim dogmasini nasip etsin isteyen herkese nasip etsin insallah
      KirmiziBasliksizKiz ve Lisabella bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.