Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gören Zahide Yetiş hamile

maxresdefault (1).jpg
Her defasında ''Mucizelere inanın ve asla vazgeçmeyin ''' diyen Prof.Dr. Bülent Tıraş şimdi yeni bir mucizede adından sıkça söz ettiriyor...
Yazar Puanı:
5/5,
Kullanıcı Puanı:
4.27273/5,
  1. Lisabella
    maxresdefault (1).jpg

Her defasında ''Mucizelere inanın ve asla vazgeçmeyin ''' diyen Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi gören ünlü sunucu Zahide Yetiş 17 haftalık hamile..Zahide Yetişin mucizesi Bülent Tıraş ile gördüğü tüp bebek tedavisi sonrası geldi...Ünlü sunucu programında şimdiye kadar 100 e yakın bebek özlemi çeken çifti Bülent Bey e yönlendirmiş ve birçoğunda güzel haberler alınmıştı...Şimdi en güzel haber kendisinden geldi...

3 yıl önce Cem Arısoy ile hayatını birleştiren Zahide Yetiş 17 haftalık hamile 38 yaşındaki sunucunun bir süredir Acıbadem Maslak Hastanesinde Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gördüğü biliniyordu. Tedavi başarılı oldu ve Zahide Yetiş mutlu sona ulaştı...Darısı bebek özlemi çeken bütün çiftlere ...

Makaleyi Paylaş

kozmikot, iremnaz2008, SEVDAM4263 ve diğer 46 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. hayat_gun
    Zahide Yetiş'in bebek tedavisi gördüğünü biliyordum.Sürekli takip ederdim o yüzden.Hamileliginin haberini alamayinca ister istenez ben de umutsuzluğa kapilirdim.O ünlü ve maddi durumu yerinde bir kadin.Onun olmadi benim mi olacak derdim ister istemez.Haberini ilk aldığım gün programı gözümü ayirmadan izledim.O kadar sevindim ki ağlayarak izledim..Allah sağ salim kucaklarına versin inşallah..Umudum daha da arttı..:KK36:
      Eses07, hamzam06, gmz1990 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
    1. Lisabella
      Uzun zamandır tedavi görüyormuş.Artık olmaz dediği bir dönemde hamile kalmış.Ve o olmaz diyip vazgeçeceği her zaman Bülent Bey hep güç vermiş.Ve umudunu kaybetme olacak demiş...Bülent Bey sayesinde devam etmiş yani.Ve bende biliyorum ki Hocanın en önemli özelliği asla bitmeyen inancı...
      yesilcan86, hamzam06, Busra5834 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. __Dahlia__
    Mesafeler uzak olsa da dualarda buluşan yürekler var rabbim bütün isteyen kullarına nasip etsin inşallah
      nakkash, -Asmin-, KirmiziBasliksizKiz ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
    1. Lisabella
      Amin ,inşallah...
  3. CocoChanelmademoiselle
    Bende gecende programda duydum cok sevindim sağ salim kucağına almayı nasip eder insallah rabbim.darısı tüm isteyenlere insallah kimsenin kucağını bos bırakmasın Allahim :dua:
      EmiraSalih, Bitterlokumu, Lisabella ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  4. burbuk
    Sıkıldım artık. Sanki dünyada hamile olan bir tek bu kadın.
    Günlerdir aynı mevzu.
      akaleli, duygusuuuuu, azrabebek147 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
    1. Lisabella
      Siz nerde denk geldiniz bilmiyorum ama biz konusunu ilk defa yaptık...Başka yerde sıkça karşılaştığınız bir haberin öfkesini bizden çıkarmasanız keşke.Bir mucizeyi paylaşmak istedik.O kadar....
      Miyopastigmat, Nevreste, IsikOlsun ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
    2. burbuk
      Size yönelik değildi sözlerim. Ben medyada ve internetteki haberlere yönelik söyledim.
      IsikOlsun ve Lisabella bunu beğendi.
  5. yesilcan86
    Merhaba arkadaşlar, bende 8 senelik bir tedavi sonrasında tüp bebeğe gitmeye karar verdim ve Bülent hocanın alaninda en iyisi olduğunu düşünerek ona gittim, ohss olduğum için transfer yapmadılar dondurup rahmi dinlenmeye aldılar, yumurta toplandiktan 5 ay sonra en uygun zamanda 2 eylül 2015 te transferim yapıldı ve oğluma hamile kaldım, şuan 20 aylık akillimi akıllı nurtopu gibi maşallah. Rabbim gönülden isteyen herkese nasip etsin inşallah. Bülent hoca çok alçak gönüllü, alanında çok iyi bi dr, ekibi çok iyi çok moral veriyorlar
      Desdemona_61, Neslibom, gmz1990 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
    1. Sevimlikara87
      Canım bende çok istiyorum Bülent hocaya fakat Adana da ikamet ediyorum fiyat ne tuttu acaba bütçem yeterli olurmu olmaz mı bilmek istiyorum
      yesilcan86 bunu beğendi.
    2. m.beauty
      evet canım arkadaş ta bir müddet bekledi rahim temizlendi toparlandı.kıbrısta da transfer oldu.allah uzun ömürler versin oğlunuza,17 aylık bir yaramaz da bende var:)
      yesilcan86 bunu beğendi.
  6. Desdemona_61
    Maalesef tüp bebekte ilk sırayı maddiyat alıyor paran varsa yapabiliyorsun.
      azrabebek147, gmz1990, FallenAngel ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
    1. IsikOlsun
      Malesef bazilari maddiyat yüzünden anne olma hayallerinden vazgeciyor
      azrabebek147 ve Desdemona_61 bunu beğendi.
  7. Emira SY
    Maşallah ne güzel Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı da nasip etsin :) darısı da tüm mucizesini bekleyenlere olsun inşallah:anneadayı::anne:
      azrabebek147, Eses07, Zemo ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  8. LezzetliCipetpet
    Çok mutlu oldum bu haberi öğrenince. Müge Anlı'dan duydun ben de geçen gün :KK48:

Sağlık sıhhatle kucaklarına almayı nasip etsin Rabbim :KK36:Müjdesini bekleyen herkesin de yüzünü böyle güldürsün inşallah :KK36:
      azrabebek147, Zemo, IsikOlsun ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. IsikOlsun
    Rabbim devamini getirsin darisi isteyen herkesin ve benim basima
      Eses07, Hannaz, Zemo ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. deynepnaz
    Allahım her isteyen kişiye tattırsın hamileliği,anneliği.
      azrabebek147, Nevreste, IsikOlsun ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
    1. Lisabella
      Amiinnn.İnşallah canım...
      Nevreste, IsikOlsun, deynepnaz ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.