Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gören Zahide Yetiş hamile

maxresdefault (1).jpg
Her defasında ''Mucizelere inanın ve asla vazgeçmeyin ''' diyen Prof.Dr. Bülent Tıraş şimdi yeni bir mucizede adından sıkça söz ettiriyor...
Yazar Puanı:
5/5,
Kullanıcı Puanı:
4.27273/5,
  1. Lisabella
    maxresdefault (1).jpg

Her defasında ''Mucizelere inanın ve asla vazgeçmeyin ''' diyen Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi gören ünlü sunucu Zahide Yetiş 17 haftalık hamile..Zahide Yetişin mucizesi Bülent Tıraş ile gördüğü tüp bebek tedavisi sonrası geldi...Ünlü sunucu programında şimdiye kadar 100 e yakın bebek özlemi çeken çifti Bülent Bey e yönlendirmiş ve birçoğunda güzel haberler alınmıştı...Şimdi en güzel haber kendisinden geldi...

3 yıl önce Cem Arısoy ile hayatını birleştiren Zahide Yetiş 17 haftalık hamile 38 yaşındaki sunucunun bir süredir Acıbadem Maslak Hastanesinde Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gördüğü biliniyordu. Tedavi başarılı oldu ve Zahide Yetiş mutlu sona ulaştı...Darısı bebek özlemi çeken bütün çiftlere ...

Makaleyi Paylaş

kozmikot, iremnaz2008, SEVDAM4263 ve diğer 46 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. Lina dmrkrn
    Çok sevindim eşi ağladığında bende ağladım.Rabbim ona bana ve tum hamile olanlara sağ salim kucağımiza almayi nasip etsin inşallah.Çok iyi bi insan yüreği güzel,herkesin derdini kendi derdinde biliyor.İnşallah evladıda onun gibi kalbi güzel sağlıklı hayırlı bi evlat olur inşallah.17 kez tüp bebek tedavisi görmüş dediler.Tüp bebekte hak 3 değil miydi?
      senasu1, SedaUmut ve Lisabella bunu beğendi.
    1. __Dahlia__
      Devlet 3 kere hak veriyor eğer ücretliyse bir sınır yok
      Lina dmrkrn bunu beğendi.
  2. ANNONA
    Allah tamamına erdirsin gözlerim yaşlı bir şekilde izledim cinsiyeti öğrendiklerinde eşinin gözyaşları benide duygulandirdi..
      FallenAngel, blackseea ve Lisabella bunu beğendi.
  3. Desdemona_61
    Maalesef tüp bebekte ilk sırayı maddiyat alıyor paran varsa yapabiliyorsun.
      azrabebek147, gmz1990, FallenAngel ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
    1. IsikOlsun
      Malesef bazilari maddiyat yüzünden anne olma hayallerinden vazgeciyor
      azrabebek147 ve Desdemona_61 bunu beğendi.
  4. CANIM AZRAM
    Acaba zahide yetis'in sorunu neydi?
      Lisabella bunu beğendi.
    1. KediKumu
      Belli bir sorunu olmak zorunda degil; yaşı ileri ve 30 yaşından sonra geçen her yılda hamile kalma şansı %5 oranında azalıyor.
      Lisabella bunu beğendi.
    2. m.beauty
      Hep sorun kadında zannedilir ülkemde ,ne ılginç...
      elmaziye bunu beğendi.
  5. Luceyn
    Zahide Yetiş i severim . İyiyi yürekli bir kadın olduğunu düşünüyorum .
    Böyle güzelliklere vesile olanlardan da Allah razı olsun .Çok sevindim sağlıkla kucağına almak da nasip olsun .
    İsteyen herkese hayırlısıyla en kısa zamanda müjdeli haberler nasip etsin inşallah .
  6. __Dahlia__
    Mesafeler uzak olsa da dualarda buluşan yürekler var rabbim bütün isteyen kullarına nasip etsin inşallah
      nakkash, -Asmin-, KirmiziBasliksizKiz ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
    1. Lisabella
      Amin ,inşallah...
  7. defne-28
    Çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah
      Lisabella bunu beğendi.
  8. Mry Mry
    Herkese mi gitti bu bildirim?
      Eses07 bunu beğendi.
    1. Lisabella
      Evet.Bildirim gönderirken sınırlama yapamıyoruz.Mecburen herkese gidiyor..
  9. Bitterlokumu
    Cok sevindim saglikla kuçagina almak nasip olsun insallah.Allahim butun anne olmak isteyen adaylara nasip etsin insallah
      KirmiziBasliksizKiz ve Lisabella bunu beğendi.
  10. serap cetin
    Gerçekten çok güzel bir gelişme bu tür durumlarda doğru zaman ve doğru Kişiler denk gelince umduğumuzu buluruz
      Lisabella bunu beğendi.