Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gören Zahide Yetiş hamile

maxresdefault (1).jpg
Her defasında ''Mucizelere inanın ve asla vazgeçmeyin ''' diyen Prof.Dr. Bülent Tıraş şimdi yeni bir mucizede adından sıkça söz ettiriyor...
Yazar Puanı:
5/5,
Kullanıcı Puanı:
4.27273/5,
  1. Lisabella
    maxresdefault (1).jpg

Her defasında ''Mucizelere inanın ve asla vazgeçmeyin ''' diyen Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi gören ünlü sunucu Zahide Yetiş 17 haftalık hamile..Zahide Yetişin mucizesi Bülent Tıraş ile gördüğü tüp bebek tedavisi sonrası geldi...Ünlü sunucu programında şimdiye kadar 100 e yakın bebek özlemi çeken çifti Bülent Bey e yönlendirmiş ve birçoğunda güzel haberler alınmıştı...Şimdi en güzel haber kendisinden geldi...

3 yıl önce Cem Arısoy ile hayatını birleştiren Zahide Yetiş 17 haftalık hamile 38 yaşındaki sunucunun bir süredir Acıbadem Maslak Hastanesinde Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gördüğü biliniyordu. Tedavi başarılı oldu ve Zahide Yetiş mutlu sona ulaştı...Darısı bebek özlemi çeken bütün çiftlere ...

Makaleyi Paylaş

kozmikot, iremnaz2008, SEVDAM4263 ve diğer 46 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. Nilayovic
    Ekranda izlerken gözyaşlarımı tutamadım, cok mutlu oluyorum pozitif haberi görünce allah sağlıkla kucaklamalarini nasip etsin. Darısı benim ve tüm anne olmak isteyenlerin başına ❤
    1. Bitterlokumu
      Amin canim yaa
  2. Bihter Ziyagil
    Çok sevindim rabbim isteyen herkese nasip etsin..
    Bir tanıdığim da Bülent beye gitti tüp bebekle hamile kaldı.
    İşinde uzman sanırım.
      KirmiziBasliksizKiz ve Lisabella bunu beğendi.
    1. Lisabella
      Benimde birçok arkadaşım Bülent Bey sayesinde bebeklerini kucağına aldı.Eski editörlerimizden @egunal da dahil...
      Miyopastigmat ve Nevreste bunu beğendi.
    2. Bihter Ziyagil
      Hadi ya çok sevindim.Ben Bülent beyi burda tanidim.Tanidik da Bülent beye gidiyorum deyince tavsiye olsun diye yazdım :KK66: Ne guzel bi iş yapıyorlar rabbim isteyen herkese nasip etsin..
  3. Zehra ungrms
    Evet bi oğlu olacak inşallah kucağına alır sağlıkla.. darısı başımıza :)
  4. Eses07
    Rabbim tüm isteyenlere versin inşallah hayırlı olsun zahide hanm ☺
  5. Sonsuzum0101
    Masaallah cok sevindim Rabbim herkezin gonlunr gore versin
      Lisabella, Eses07 ve Hannaz bunu beğendi.
  6. deynepnaz
    @Lisabella Zahide Yetiş te hafiften sizi mi anımsatıyor ne?Sarışınlığı,yüzü...
      Lisabella, Eses07 ve Hannaz bunu beğendi.
    1. Önceki cevapları gör...
    2. Hannaz
      Gülen yüzün hiç solmasın abla @Lisabella :)**
      Lisabella bunu beğendi.
    3. Lisabella
      @Hannaz , canımsın.Çok teşekkür ederim.Amin inşallah :)))))
      Hannaz bunu beğendi.
    4. Hannaz
  7. CocoChanelmademoiselle
    Bende gecende programda duydum cok sevindim sağ salim kucağına almayı nasip eder insallah rabbim.darısı tüm isteyenlere insallah kimsenin kucağını bos bırakmasın Allahim :dua:
      EmiraSalih, Bitterlokumu, Lisabella ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  8. Emira SY
    Maşallah ne güzel Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı da nasip etsin :) darısı da tüm mucizesini bekleyenlere olsun inşallah:anneadayı::anne:
      azrabebek147, Eses07, Zemo ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. IsikOlsun
    Rabbim devamini getirsin darisi isteyen herkesin ve benim basima
      Eses07, Hannaz, Zemo ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. Hannaz
    Ben de geçen hafta öğrenmiştim , hayırlı olsun İnşAllah :)
    Bir oğlu olacakmış Rabbim hayırlı evlat etsin ...
      Eses07, Zemo, deynepnaz ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.