Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gören Zahide Yetiş hamile

maxresdefault (1).jpg
Her defasında ''Mucizelere inanın ve asla vazgeçmeyin ''' diyen Prof.Dr. Bülent Tıraş şimdi yeni bir mucizede adından sıkça söz ettiriyor...
Yazar Puanı:
5/5,
Kullanıcı Puanı:
4.27273/5,
  1. Lisabella
    maxresdefault (1).jpg

Her defasında ''Mucizelere inanın ve asla vazgeçmeyin ''' diyen Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi gören ünlü sunucu Zahide Yetiş 17 haftalık hamile..Zahide Yetişin mucizesi Bülent Tıraş ile gördüğü tüp bebek tedavisi sonrası geldi...Ünlü sunucu programında şimdiye kadar 100 e yakın bebek özlemi çeken çifti Bülent Bey e yönlendirmiş ve birçoğunda güzel haberler alınmıştı...Şimdi en güzel haber kendisinden geldi...

3 yıl önce Cem Arısoy ile hayatını birleştiren Zahide Yetiş 17 haftalık hamile 38 yaşındaki sunucunun bir süredir Acıbadem Maslak Hastanesinde Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gördüğü biliniyordu. Tedavi başarılı oldu ve Zahide Yetiş mutlu sona ulaştı...Darısı bebek özlemi çeken bütün çiftlere ...

Makaleyi Paylaş

kozmikot, iremnaz2008, SEVDAM4263 ve diğer 46 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. Denas14__
    Hayirli ugurlu olsun cok istiyordu haberi gorunce cok sevindim. Saglicakla kucagina alsin..
      IsikOlsun, Lisabella ve deynepnaz bunu beğendi.
  2. LezzetliCipetpet
    Çok mutlu oldum bu haberi öğrenince. Müge Anlı'dan duydun ben de geçen gün :KK48:

Sağlık sıhhatle kucaklarına almayı nasip etsin Rabbim :KK36:Müjdesini bekleyen herkesin de yüzünü böyle güldürsün inşallah :KK36:
      azrabebek147, Zemo, IsikOlsun ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. deynepnaz
    Allahım her isteyen kişiye tattırsın hamileliği,anneliği.
      azrabebek147, Nevreste, IsikOlsun ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
    1. Lisabella
      Amiinnn.İnşallah canım...
      Nevreste, IsikOlsun, deynepnaz ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Ayaklarim3kilo
    Videodaki yazı dahil 7 kez “ Bülent Tıraş” yazılmış.
    Meali; Zahide hikaye, Bülent Tıraş şahane sanırım.
      IsikOlsun, slnkhrmn008 ve Lisabella bunu beğendi.
    1. Önceki cevapları gör...
    2. Bihter Ziyagil
      Cok kibar bir insansınız üslubunuz falan harikasınız @Lisabella
      Lisabella bunu beğendi.
    3. Bihter Ziyagil
      Ve gerçekten burda birçok insana umut olmuş makaleniz..
      Lisabella bunu beğendi.
    4. Lisabella
      @Miyopastigmat ,teşekkür ederim...Söz konusu bebek sahibi olmak olunca iyi olanı paylaşmak,herkesin bundan faydalanmasını sağlamak istiyoruz.Başka derdimiz yok inanın...
      Miyopastigmat bunu beğendi.
  5. burbuk
    Sıkıldım artık. Sanki dünyada hamile olan bir tek bu kadın.
    Günlerdir aynı mevzu.
      akaleli, duygusuuuuu, azrabebek147 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
    1. Lisabella
      Siz nerde denk geldiniz bilmiyorum ama biz konusunu ilk defa yaptık...Başka yerde sıkça karşılaştığınız bir haberin öfkesini bizden çıkarmasanız keşke.Bir mucizeyi paylaşmak istedik.O kadar....
      Miyopastigmat, Nevreste, IsikOlsun ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
    2. burbuk
      Size yönelik değildi sözlerim. Ben medyada ve internetteki haberlere yönelik söyledim.
      IsikOlsun ve Lisabella bunu beğendi.