Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Saç Tipine Uygun Saç Modelleri 2018

ince_telli_sac_tipine_uygun_sac_modelleri (2).jpg
Uzun saçlara yeni ve modern bir model arayışı içindeyseniz sizin için kullanışlı önerilerimiz var. Saç tipine uygun saç modelleri 2018 ile şık ve...
Yazar Puanı:
3.5/5,
Kullanıcı Puanı:
3/5,
 1. Editor
  Uzun saçlara yeni ve modern bir model arayışı içindeyseniz sizin için kullanışlı önerilerimiz var. Saç tipine uygun saç modelleri 2018 ile şık ve yüzünüze uygun saç kesimlerini bulabilirsiniz.

  Saç Tipine Uygun Saç Modelleri 2018

  Uzun saçlarınıza yeni modeller arıyor ancak istediğiniz modeli henüz bulamadıysanız bu önerilere göz atabilirsiniz. Kullanışlı ve sizi daha genç gösterebilecek bu kesimler ile istediğiniz modern saçlara kavuşabilirsiniz.

  Kullanacağınız saç modelini belirlemeden önce saç tipinizi dikkate almalısınız. İnce telli ve sönük saçlarınız için kısa ve orta boy modelleri tercih edin. Gür ve hacimli durmasını sağlayacak bu modelleri sizin için sıraladık.


  ince_telli_sac_tipine_uygun_sac_modelleri (1).jpg ince_telli_sac_tipine_uygun_sac_modelleri (2).jpg ince_telli_sac_tipine_uygun_sac_modelleri (3).jpg ince_telli_sac_tipine_uygun_sac_modelleri (4).jpg


  Gür ve kalın telli saçlara sahip olan kadınlar ise katlı kesim saçları tercih edebilirler. Uzun kesimli modeller bu saç tipleri için ideal olacaktır. Orta boy saçları tercih etmek istiyorsanız uç kısımlarında belirsiz kat kesimlerini kullanabilirsiniz.

  kalin_telli_sac_tipine_uygun_sac_modelleri (4).jpg
  kalin_telli_sac_tipine_uygun_sac_modelleri (5).jpg

  kalin_telli_sac_tipine_uygun_sac_modelleri (1).jpg

  kalin_telli_sac_tipine_uygun_sac_modelleri (3).jpg
  kalin_telli_sac_tipine_uygun_sac_modelleri (2).jpg

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. Hera Potter
  Bence bu konunun açıklanmaya çalışılması güzel olmuş ancak sadece saç tipine yönelik açıklama yetersiz kalacaktır. Bunun yanı sıra yüz şekli, yaş, saçın kıvırcık, düz veya dalgalı olması da önemlidir. Sadece saç tipi kesinlikle yetersizdir.:KK200: