Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Saç Yoğunluğunu Arttıran Jel Nedir? Nasıl Kullanılır?

sac_jeli_nedir.jpg
Saç dökülmesi ve saçlarının seyrelmesinden şikayetçi olanlar için yeni bir ürün piyasaya çıktı. Saç yoğunluğunu arttıran jel nedir? Nasıl...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Saç dökülmesi genetik ve çevresel nedenlere bağlı olarak gelişen bir durumdur. İlk dönemde yavaş olan saç dökülmesi artar ve gözle görülen bir fark oluşturur. Can sıkıcı bir sorun olan ve estetik açıdan kadın ve erkeklerin rahatsız edici bulduğu saç dökülmesi sorununa karşı kullanılabilecek saç jellerini araştırdık.

  Saç Jeli Nedir?

  Saç jelleri saç dökülmesini tamamen durdurmaz. Bu ürünün temeldeki amacı saç yoğunluğu arttırmak ve görsel bir etki ile saçları daha gür göstermektir. Saç yoğunluğuna etki etme özelliği vardır. Kremsi yapısı ile saç yüzeyinde uzun süre kalmasını sağlayan ürünlerdir.

  Nasıl Uygulanır?

  Piyasada farklı markalara ait saç yoğunluğu arttıran serumlar bulunur. Bunlardan istediğiniz biri alıp evde uygulayabilirsiniz. Sizin saçınız için ne kadar ve ne sıklıkta uygulanması gerektiğini kuaförünüze danışabilirsiniz.

  Bu ürünler genellikle birkaç aylık dönemlerde günde bir defa olacak şekilde kuru saça uygulanan ürünlerdir.

  Sizde saç yoğunluğunu arttıran saç jelleri kullandıysanız yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. samira1983
  Saç jelleri yerine PRP daha etkili doğal bir saç dökülmesini engelleyen ve saçları güçlendiren bir tedavi bence
 2. mugellas
  Kerastase Densifique Serum Saç Yoğunlaştırıcı kullanıyorum ben henüz 1 ay oldu deneyip görüceğim.