Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Saça kolay şekil vermek için ne yapılır?

kolay_saca_sekil_vermek.jpg
Zor şekil alan ve maşa ve düzleştirici tutmayan saçlar için önerilerimiz var. Saça kolay şekil vermek için ne yapılır? Saça şekil verdikten sonra...
Yazar Puanı:
4.25/5,
 1. Editor
  Saçlarınıza ısı ile şekil verdikten sonra birkaç saat içinde eski haline dönüyorsa uygulamanız gereken bakım adımları vardır. Saçlarınıza kolay şekil verebilmenin püf noktalarını hazırladık.

  Kolay Şekil Verebilmek İçin

  Saçlarınıza sabah ısılı işlem uygulayacaksanız saçınızı akşam yıkamalısınız. Aradan en az 5 saat geçtiğinde istediğiniz modelin daha iyi durduğunu görebilirsiniz.

  Her gün aynı saç işlemini uyguluyorsanız dalgalı ya da düz saçlar için özel olarak üretilmiş saç bakım ürünlerini kullanmalısınız.

  Saçınız çok yumuşak ise bakımlar ile daha fazla yumuşatmak maşanın daha çabuk bozulmasına neden olabilir.

  Saçlarınız sert ise saçınıza özel yumuşatma ve parlatma işlemleri uygulamalısınız.

  Kırıklar saça şekil vermenizde ve maşa gibi işlemlerde saçın daha çabuk bozulmasına neden olabilir. Düzenli olarak kırıklarınızdan kestirmelisiniz.

  Bebek saçlarınızın ısılı işlemlerden sonra görüntüyü bozmaması için düzenli olarak saç uzatan doğal bakım maskelerini uygulamalısınız.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!