Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Selülit Egzersizleri 6 Haftalık !

selulit_egzersizleri (3).jpg
Kadınların yok etmek için her yolu denediği selülitlerden kolaylıkla kurtulabilmeniz için 6 haftada selülitten kurtaracak egzersizler hazırladık....
Yazar Puanı:
5/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
 1. Editor
  6 Haftada Selülitten Kurtaracak Egzersizler
  Selülit, vücut yağınız çok fazla olduğunda ve kasınız yeterli olmadığında ortaya çıkar. Selülitten kurtulabilmek için doğru beslenme Selüliti Yok Eden Gıdalar ve egzersizleri denemelisiniz. 6 haftada sizi selülit görünümünden kurtaracak egzersizler hazırladık.
  selulit_egzersizleri (1).jpg

  Egzersiz 1
  Şekildeki pozisyonda uzanın. Bir bacağınızı kaldırın. Bu şekilde 5 saniye kadar bekleyin. Yavaş yavaş indirin. Her bacak için 12 defadan oluşan 2 set yapın.
  selulit_egzersizleri (2).jpg

  Egzersiz 2
  Ellerinizi yere koyun ve bacaklarınızı uzatıp içe doğru çekin. Sonra, sağ bacağınızı kıvırın ve dizinizi karnınıza kadar çekin. Her bacak için 8 defadan 3 set yapın.
  selulit_egzersizleri (3).jpg

  Egzersiz 3
  Dambılları elinize alarak omuz genişliğinde durun. Nefes alırken dambılları kaldırın. Bu egzersizde bacaklarınızın gergin olmasına dikkat edin. 20 defadan 3 set yapabilirsiniz.
  selulit_egzersizleri (4).jpg

  Egzersiz 4
  Bir dambılı her iki eliniz ile tutun. Yavaş yavaş kademeli olarak aşığı ve yukarı doğru hareket edin. Egzersiz sırasında kalçanızı gerginleştirin. 12 defadan 5 set yapabilirsiniz.
  selulit_egzersizleri (5).jpg
  Selülit Egzersizleri

  Egzersiz 5
  Dizlerinize yaslanın ve ellerinizi yere koyun, kollarınızı düz tutun. Sırtınızı düz tutarak bir bacağı yavaş yavaş kaldırmaya başlayın. Bacağınızı mümkün olduğunca kaldırın ve birkaç saniye sabitleyin. Sonra başlangıç ??konumuna geri dönün. Her iki bacak için 15 defadan 2 set yapın.
  selulit_egzersizleri (6).jpg
  Selülit Egzersizleri

  Egzersiz 6
  Ayağınızı omuzlarınızdan biraz daha geniş bir aralıkla ayakta tutun. Dizlerinizi bükün, eller başınızın arkasına alın. Daha sonrasında kuvvetli bir şekilde sıçrayın. 20 defadan 2 set yapabilirsiniz.


  Selülit Egzersizleri 6 Haftalık ! Tıklayın !

  Selülite İyi Gelen Esansiyel Yağlar için Tıklayın !

  Bacaktaki Selülit Nasıl Gider? En İyi Doğal Selülit Kremi Tarifi Tıklayın !

  Makaleyi Paylaş

  Ozgeycnz ve Sassy001 bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!