Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Şimdi Mor Aydınlatıcı Moda

mor_aydinlatici.jpg
Dünyada hızla yayılmaya başlayan bir makyaj akımı var. Şimdi mor aydınlatıcılar moda. Son dönemin en sevilen makyaj malzemesi aydınlatıcılar renk...
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
 1. Editor
  Kadınların en sevdiği birkaç makyaj malzemesinden biri de aydınlatıcılardır. Genellikle tek renk olarak kullanılan aydınlatıcılar artık daha renkli hale gelmeye başladı. Güzellik trendlerinin hızla değiştiği dünyada yüzünüzde artık hafif pembelikler yerine mor ışıltıları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Mor aydınlatıcılar denemek isteyenler için birkaç önerimiz var. Makyajınız ve aydınlatıcınızın bütünlük oluşturması gerektiğini unutmayın. Koyu ve yoğun bir göz makyajınız varsa mor aydınlatıcı seçmemelisiniz. Açık ve yoğun olmayan tüm makyajlarda mor aydınlatıcıyı kullanabilirsiniz.

  Mor aydınlatıcı özellikle açık tenli ciltlerde çok hoş bir görüntü oluşturabilir. Esmer tenlilerin cilt alt tonu genellikle sıcak olduğu için cilt ile istenilen bütünlüğü sağlamayabilir. Ürünü almadan önce mutlaka küçük bir deneme yapın.

  Yeni bir fikir olarak da açık renkteki diğer aydınlatıcınızla ve mor aydınlatıcınızı karıştırdığınızda istediğiniz renk tonunu yakalayabilirsiniz. Böylece her makyajda farklı bir ton elde etmiş olabilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. Zeynepnacarr
  Aydınlatıcıyı genel olarak seviyorum, günlük makyajımda da kullanıyorum ama aşırı uygulamak hiç hoş gelmiyor bana. Farları yakmış gibi, gözlüksüz bakılmayacak gibi vs. hisler uyandırabiliyor. Bi de şu sıradışı makyaj modalarına da bi türlü alışamıyorum, yok kontür yok tüy kaş modası hiç hoşlanmıyorum:kahve:
 2. Cadaloz Kedi
  Çok hoş gözüküyor:süslü: