Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Sofistike Giyim Tarzı Nedir?

sofistike_giyim_tarzi (3).jpg
Giysilerinizde ince ruhunuzun izlerini taşımak isteyenlerin tercih edeceği sofistike giyim tarzı nedir? Sofistike giyim tarzının en önemli...
Yazar Puanı:
3.25/5,
 1. Editor
  Sofistike giyim, modaya uymak yerine ruhunu rehber alarak giyinmek isteyenlerin tercih edeceği bir stildir. Kendine has ve asil bir çizgi sahibi kadınların üzerindeki farklı ve tamamen kendilerini yansıtan parçalar olduğunu söyleyebiliriz.

  sofistike_giyim_tarzi (2).jpg

  Tarzını oluştururken seçeceğiniz parçaların mutlaka giysi olması gerekmez. Bazen bir kumaş parçasından kendinize ilginç bir kombin oluşturabilirsiniz. Çocuk oyuncaklarında ilginç aksesuarlar üretebilirsiniz. Kısacası bu tarzın en önemli olmazsa olmazı sizin zevkiniz ve hayal dünyanızdır.
  sofistike_giyim_tarzi (4).jpg

  Renk olarak kendinize yakıştırabileceğiniz her renk size uygundur. Örneğin sarıyı bir başkası size yakıştırmasa bile üzerinizde o gün harika durduğunu düşünüp kullanabilirsiniz. Bu tarzın yaratıcısı ve uygulayıcı siz olduğunuz için her ayrıntısına siz karar verirsiniz.

  sofistike_giyim_tarzi (1).jpg

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!