Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Sonbaharda düğün yapacaklara öneriler

sonbahar_dugun (2).jpg
Güz mevsiminde düğün yaparken hava şartlarından dolayı sorun yaşamamak için sonbaharda düğün yapacaklara öneriler hazırladık. Sizde yağmur ve...
Yazar Puanı:
3.5/5,
 1. Editor
  Sonbahar aylarında düğün yapmayı düşünenlerin en tedirgin olduğu konulardan biri de hava şartlarıdır. Aniden yağmur yağması ya da şiddetli bir rüzgar çıkması ile düğününüz istediğiniz gibi gerçekleşmeyebilir. İşte sonbaharda düğün yapmak isteyenlere önerilerimiz.

  sonbahar_dugun (3).jpg

  Sonbahar Düğünleri İçin Tavsiyeler

  Sonbahar aylarında düğün yapmak isteyenlerin ilk olarak hava şartların karşı tedbir amaçlı açık ve kapalı alanı olan bir mekan seçmeleri gerekir.

  Açık havada düğün yapacaklar için ise masa süslemelerinin özenli seçilmesi gerekir. Rüzgarın etkisi ile devrilebilecek mum ya da büyük şamdanları seçmemelisiniz.

  sonbahar_dugun (1).jpg

  Düğün konseptinizi de sonbahara uygun olarak seçebilirsiniz. Güz mevsimini sevenler için sarmaşık ve yaprak temaları iyi bir fikir olabilir.

  Açık hava düğünlerinde yemek servisi olacak ise çalışan personel sayısının fazla olması isteğinde bulunabilirsiniz. Böylece olası hava değişikliğinde masa düzeni hızlı bir şekilde kapalı ortama taşınabilir.

  Düğününüzü sonbahar mevsiminde yapmak sizin için çok daha uygun fiyata gelebilir.

  Gelen misafirlerinizin yağmurda ıslanmaması için içeriye girerken ıslanmaması için şemsiye bulundurabilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!