Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Sosyal Medya İkiye Bölündü! “Bu Aslı Enver Olamaz!”

aslı_enver_estetik.jpg
İstanbullu Gelin'in 'Süreyya'sı Aslı Enver'e ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf sosyal medyada büyük ses getirdi. Sizce Aslı enver mi?
Yazar Puanı:
4/5,
  1. Editor
    İstanbullu Gelin'in 'Süreyya'sı Aslı Enver'e ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf sosyal medyada büyük ses getirdi.

'İstanbullu Gelin' ve Murat Boz’la yaşadığı aşkla adından sıkça söz ettiren Aslı Enver’in ergenlik yıllarına ait olduğu iddia edilen bir fotoğrafı ortaya çıktı. Adını ilk olarak 'Kavak Yelleri' dizisiyle duyuran Aslı Enver'in büyük değişimi dikkatlerden kaçmadı.

aslı_enver_estetik.jpg
    Sosyal Medya İkiye Bölündü!
    aslı_enver_estetik.png

Aslı Enver'in ergenlik döneminde çekildiği iddia edilen fotoğraf sosyal medyada hızla yayıldı. Kısa sürede büyük ilgi gören fotoğraf sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bazı kullanıcılar, fotoğraftaki kişinin Aslı Enver olduğunu iddia ederken bazıları da 'bu kesinlikle Aslı olamaz' yorumunda bulundu.

asli_enver_mi.jpg Fotoğraftaki sizce Aslı Enver mi?

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. sancez41
    benziyor olabilir
  2. Yarencik04
    Daha önce bu fotoğrafı gördüm magazin haberlerinden evet bu aslı enver
  3. yalansindunya
    Saçından tanıdım Aslı Enver bu bence
  4. edaakman91
    kesinlikle değil.
  5. aycagul76
    Aslı Enver olma ihtimali 0 0 0
  6. loveisery
  7. dilarabalci
    Olabilir de olmayabilir de. :) Ben de kararsız kaldım ama çok benziyor. :)
  8. Mira-cle
    Valla Aslı Enver ise resimdeki, ergenlik yıllarında bile güzelmiş... Şimdi tam oturmuş genç güzel bir kadın olmuş...
      sivastrabzon bunu beğendi.
  9. sercenin_gozyasi
    Kaval yellerindeki halleriyle kiyaslanirsa anlaşilir bence kendisi...
      Mira-cle bunu beğendi.
  10. MakaraKukara
    Ünlüler öyle şekilden şekle giriyorlar ki, anlamak mümkün değil..
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.