Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Stresi azaltan isagenix diyeti

stres_azaltan_kilo_verdiren_isagenix diyeti.jpg
Uykusuzluk, stres gibi sorunlardan kurtulmak için uygulayabileceğiniz bir diyet programı var. Stresi azaltan isagenix diyeti ile kilo verebilir ve...
Yazar Puanı:
4/5,
 1. Editor
  Günlük yaşamın yoğunluğundan kaynaklanan stres ve uykusuzluk günümüzde birçok insanın yaşadığı problemler arasında yer alıyor. Sağlıklı ve doğru gıdaları tükettiğinizde bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. İsagenix diyeti ile kilo verebilir, daha rahat uyuyabilir ve kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

  Isagenix Diyeti Nedir?

  Isagenix diyeti, vücudun durumunu asidikten alkaliye doğru kaydırmayı ve vücutta var olan her türlü iltihaplanmayı azaltmayı amaçlar. Toksinleri temizler ve vücut dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Bağışıklık sisteminizin korunmasını sağlar. Temelinde yaşam tarzında değişiklikler yapılması yer alır.

  isagenix_diyeti.jpg

  Nasıl Uygulanır?

  Isagenix diyetinde genellikle 9 günlük ya da 30 günlük programlar uygulanır. Kilo alımına yol açan tüm gıdalardan uzak durulmasını amaçlar. Vitamin ve mineral ağırlıklı beslenmeyi temel alır.

  Diyetin ilk iki gününde karbonhidrat alımının azaltılması gerekir. Böylece vücut normal dengesine dönmeye başlar. Sonrasındaki iki gün içinde vücudun temizlenmesini sağlayacak bir diyet programı uygulanmaya başlanır.

  Temizlenme günlerinde tüketebileceğiniz başlıca gıdalar ise kereviz, badem, elma gibi besinlere ağırlık verebilirsiniz.

  Temizlenme günleri bittikten sonra diyetinizde işlenmiş şeker ve un içermeyen besinlere yer vermelisiniz. Taze meyve ve sebzeler bu diyette en çok tüketmeniz gereken ürünlerdir. Az yağlı kuruyemişleri tercih edebilirsiniz. Yağ olarak sağlıklı yağlar içeren saf zeytin yağını tercih edebilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!