Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Suna Dumankaya Kirpik Gürleştirme Ve Uzatma Maskesi

Suna_Dumankaya_Kirpik_Gurlestirme_Kirpik_Uzatma_Maskesi.jpg
Kirpikleriniz seyrek ve dökülüyor ise uzmanından soyalı ve doğal yağlı kirpik gürleştirme ve kirpik uzatma maskesi tarifini vereceğiz. Doğal evde...
Yazar Puanı:
5/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. Editor
    Kirpikleriniz seyrek ve dökülüyor ise uzmanından soyalı ve doğal yağlı kirpik gürleştirme ve kirpik uzatma maskesi tarifini vereceğiz. Doğal evde kirpik uzatma ve gürleştirme maskesi ile seyrek olan kirpikleriniz gürleşecek.

Seyrek Kirpikleri Gürleştiren Soya Maskesi

Kirpikleriniz seyrek ise Suna Dumankaya kirpik gürleştirme maskesi tarifini verelim...

soya_yagi_kirpik_gurlestirme_uzatma_maskesi_suna_dumankaya.jpg

Soya Maskesi Malzemeleri;

• 1 tatlı kaşığı hint yağı
    • 1 çay kaşığı buğday yağı
    • 1 çay kaşığı soya yağı
    Kirpik Gürleştiren Soya Maskesi Nasıl Yapılır?

Malzemeleri karıştırın ve benmari usulü ısıtın. Karışım ılımaya başladığında kipiklerinize sürün. Bu soya maskesi ile kirpik gürleştirme maskesini haftada 3 kez uygulamalısınız. Kirpikleriniz gürleşene kadar düzenli bir şekilde devam edin.

Ceviz_Findik_Zeyinyagi_Kirpik_Uzatma_Maskesi_Kuru.jpg

Suna Duman Kaya Kirpik Uzatma Maskesi

Suna Dumankaya bitkisel kirpik uzatma maskesi ile kirpiklerinizi hızlı bir şekilde uzatabilirsiniz.

Kirpik Uzatma Maskesi Malzemeleri;
    • 1 tutam ceviz içi
    • 1 tutam fındık
    • 1 fincan saf zeytinyağı
    Kirpik Uzatma Maskesi Nasıl Yapılır?

Ceviz içini ve fındığı zeytinyağının içine atın ve benmari usulü ısıtın. Fındık ve cevizin kararması beklenir. Daha sonra karışımı süzün ve her gece yatmadan önce kirpiklerinize sürün.

Sizlerinde evde uyguladığınız doğal kirpik uzatma ve gürleştirme yöntemleri var ise paylaşırsanız seviniriz...

Suna Dumankaya Kirpik Uzatma Formülü için Tıklayın !
    Kaş ve Kirpik Uzatma Kürleri ve Maskeleri için Tıklayın !

Yeşil Çayla Kirpik Uzatma Yöntemi için Tıklayın !
    Petrol jölesi ile kirpik uzatma yöntemi için Tıklayın !

Evde Doğal Kirpik Uzatma Tarifleri için Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. melisabal
    Hint yağını çok duydum, ben de dün kullanmaya başladım. Beraberinde hindistan cevizi yağı, jojoba yağı ve sarımsak yağı eklenerek 1,5 ay gibi bir sürede ciddi uzama olduğu bir blogger tarafından denenmiş ve hatta fotoğrafları paylaşılmıştı. İnşallah faydasını görürüm ben de :)
      esrarengizhayat bunu beğendi.
    1. esrarengizhayat
      İnşaAllah hadi bakalım
      melisabal bunu beğendi.
  2. esrarengizhayat
    Hint yağının faydalarını gören biri olarak sağlıklı v etkili bilgiler için teşekkür ediyorum selam sevgiler
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.