Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle
  1. Lisabella

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-12.jpg

Sukulent bitkisi evlerimizi,ofislerimizi süslemeye başlayalı henüz çok fazla zaman geçmedi ki moda trendi olarakta güzellik sektöründe yerini aldı.Önce gelin el çiçeği,saç çiçeği olarak görmeye başladık.Ama şimdide en canlı haliyle takı modasında yeni bir trendin öncülüğünü yapıyor..2-4 haftalık bir kullanım imkanı sağlayan bu canlı yeşil takılar oldukça da şık..Hemde evde kendi kendinize hazırlayabileceğiniz kolay ve de maliyeti düşük..

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-15.jpg

Bu yeni modanın öncüsü olan Susan Mc Leary önce sıradan bir çiçekçi iken bir gün arkadaşının düğün konseptinde gelin el çiçeğinden,saç çiçeğine sukulent kullanıyor.Aynı zamanda yine sukulent takılar yapıyor.Çok fazla beğenildiğini gördüğünde bunu profesyonelolarak devam ettirmeye karar veriyor.En şık sukulent takıları sizler için toparladık.Biz çok beğendik..Eminim sizde çok beğeneceksiniz..

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-2.jpg

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-3.jpg

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-4.jpg

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-5.jpg

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-6.jpg

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-7.jpg

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-9.jpg

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-10.jpg

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-11.jpg

living-plant-succulent-jewelry-susan-mcleary-passionflower-13.jpg

Makaleyi Paylaş

Mune bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. besyocux
    Ya çok güzel bayıldım çok naif ve zarif bi görüntü
  2. Turkish Delight
    Hiç güzel değil:KK14: kapı önüne asılan çiçekli süsleri veya çelenk'i andırdı bana.
      Lisabella bunu beğendi.
  3. Mune
    Allah beni bildiği gibi yapsın, başlığı "Takımda sükunet modası" diye okudum :KK70:görselleri görünce de jetonum tam düşmedi, he takıymış ama takı da sükunet modasıymış, ben de üzümlerden küpe yapayım bari diye espri yapacaktım, kendi saftirikliğim daha gülünesi oldu :KK70:

Lisabella bunu beğendi.
    1. Lisabella
      Yaaaaa @Mune,ne güldüm ama :KK70: :KK70:
      Mune bunu beğendi.
    2. Mune
      Sorma bacım bende kendi kendime güldüm, okuduğunu idrak edemeyen müdüre olarak kayıtlara geçsin lütfen hahahhahaha
      Lisabella bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.