Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Tatile çıkarken bakım ürünlerinizi almayı unutmayın!

tatil_cantasi_bakim_urunleri.jpg
Tatile giderken yanınızda tüm bakım malzemelerini götürmek istemiyor musunuz? Tatil çantasında olması gereken bakım ürünleri nelerdir?
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
1/5,
 1. Editor
  Yaz tatiline giderken bavulunuz ne kadar büyük olursa olsun eşya sığdırmakta zorlanabilirsiniz. Tüm güzellik ve bakım ürünlerinizi yanınıza almak istemiyorsanız, ihtiyacınız olacak önemli bakım ürünlerinizi hatırlatmak istiyoruz.
  tatil_cantasinda_olmasi_gereken_bakim_urunleri.jpg

  Saç Maskesi
  Saçınız deniz ve havuz suyundan yıpranacağı için kuru bir görüntü oluşturabilir. Saçınıza uygun olan saç kremini almayı unutmayın. Seçeceğiniz saç kremi yoğun nemlendirme özelliğine sahip olmalıdır.

  Güneş Kremi
  Tatil çantasının en önemli bakım ürünü olan güneş kreminiz mutlaka yüksek koruma özelliği sağlıyor olmalıdır. Güneşin daha fazla etki ettiği bölgelerde cildiniz şok etkisi ile çok daha fazla tahriş olabilir. Cilt yanıkları oluşabilir.

  Güneş Sonrası Krem Yada Losyon
  Güneşe maruz kalmadığınız zamanlarda da mutlaka güneşten kuruyan cildinizi nemlendirmeniz gerekir. Bu ürünler güneşin yıpratıcı etkilerini karşı üretildikleri için normal nemlendiriciden daha fazla etki gösterir. Losyonların diğer bir özelliği ise cildinize doğal bir ışıltı vermesidir.

  Saç Köpüğü
  İşe yada okula giderken saçınıza maşa yapıyor olabilirsiniz ancak sıcak bir yaz tatilinde bunun için zamanınız olmayabilir. Saçınıza hızlı şekil vermenizi sağlayacak küçük bir saç köpüğünü yanınıza almanızda fayda var.

  E Vitamini İçeren Nemlendirici
  E vitamini cildin onarılmasına yardımcı olur. Soyulan yada tahriş olan cilde bakım yapar. Tatilde gün içerisinde uygulamaya çalışın.

  Yanık Kremi
  Güneşe karşı hassas bir cilde sahip olsanızda yanınıza tedbir amaçlı yanık kremi almayı ihmal etmeyin. Çocuğunuz ile tatile çıktığınızda işinize yarayabilir.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!