Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Terk ettiği için pişman olduğunu nasıl anlarım?

pisman_olan_sevgili.jpg
Sevgiliniz sizi terk etmiş olabilir peki bunu davranışlarından nasıl anlayabilirsiniz? Terk ettiği için pişman olduğunu nasıl anlarım? diyorsanız...
Yazar Puanı:
4/5,
 1. Editor
  İlişkileri bitiren taraflar zaman içinde pişman olabilir. Ani bir sinirle ya da düşünmeden ayrılık kararları zaman içinde pişmanlık yaratabilir. Sizi terk eden sevgilinizin aldığı bu karardan dolayı pişman olduğunu düşünüyor ancak emin olamıyorsanız bu maddeleri gözden geçirebilirsiniz.

  Sosyal Medya Takibi

  Sosyal medyada sizi terk eden sevgiliniz uzun bir süre geçmesine rağmen sizi hala takip ediyorsa sizi hala merak ediyor olabilir. Merak etmesi ise aldığı bu kararı sorguladığı anlamına geliyor. Ayrıldıktan sonra eski fotoğraflara gelen bir beğeni ise sizin onun hakkında ne düşündüğünüzü merak ettiğinin bir işareti olabilir.

  Sizin Arkadaşlarınızla Hala Görüşüyor Olması

  Burada dikkat etmeniz gereken nokta ortak arkadaşlarınız değildir. Sizin sayenizde tanıştığı ve siz olmadan görüşmediği kişilerle görüşmeye başladıysa sizin hakkınızda bilgi sahibi olmaya çalışıyor olabilir.

  Sık Sık Karşılaşmaya Başladıysanız

  Ayrıldıktan sonra uzun bir süre hiç karşılaşmamış olabilirsiniz. Sizin bulunduğunuz ya da her zaman gittiğiniz ortamlarda sık sık karşılaşıyorsanız pişman olduğunu düşünebilirsiniz.

  Ailenizle Görüşmeye Devam Ediyorsa

  Uzun süren ilişkilerde sevgiliniz ailenizle ya da kardeşlerinizle tanışmış olabilir. Onlarla iletişimde olması sizi hala unutamadığı anlamına geliyor.

  Sizi Sormaya Başladıysa

  Ayrılık kararını alan kişi o olmasına rağmen sizin hakkınızda sorular sorduğunu duyuyorsanız sizi hala merak ediyor demektir. Bu aldığı kararı sorguladığı ya da pişman olduğu anlamına gelebilir.

  Makaleyi Paylaş

  will_done bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. CananDemirgul
  içten içe de pişmanlığını bilmek zor oluyor tabi :S
 2. Beyazs
  Son pişman neye yarar her şeyin bir bedeli var:-) Bu kadarını yapıyorsa ya ayrıldıktan sonra daha iyisini bulamamıştır ya da vicdan yapmıştır
 3. crnsmsk07
  Ya da pişman değildir de arkadaşım olarak kalmaya karar vermiştir tüm bunları yapıyosa ehehe