Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Tuhaf Bir Gerginlik! Ailelerin Tanışması

ailelerin_tanismasi.jpg
Sevgilinizin ailesi ve sizin ailenizin tanışma gününde çok heyecanlı olabilirsiniz. Tuhaf bir gerginlik! ailelerin tanışması. Bu özel günde sakin...
Yazar Puanı:
3/5,
 1. Editor
  Daha öncesinde o sizin, sizde onun ailesi ile tanıştınız. Şimdi ise iki tarafın ailesinin tanışma günü var. Ailelerin birbirlerini sevmesi sizin ve sevgilinizin en büyük dileği olacaktır. Bu önemli günde size yardımcı olabilecek birkaç önerimiz var.

  Karşı tarafın ailesinin genel özelliklerini ailenize anlatmış olarak gidin. Onunda sizin ailenizi anlatmasını isteyin. İsimler, meslekleri ya da bu gibi ilk tanışmada yardımcı olabilecek bilgileri ailenize vermelisiniz.

  Tercihen sıcak ve samimi bir ortam olmasına özen gösterin. Çekirdek ailelerin ilk olarak tanışması iki ailenin birbirlerini daha iyi tanımasına ve rahat olmalarına yardımcı olacaktır.

  Dışarıda yemek gibi bir etkinlik düşünen kişilerin seçtikleri ortamın sakin ve gürültüden uzak olmasına dikkat etmelidirler.

  Yuvarlak masa seçmek herkesin birbirini net olarak görebilmesi açısından önemlidir.

  Gelin adayının evinde bir tanışma düzenleniyorsa önceden yemekler hazırlanmalıdır. Farklı kültürlerden gelen iki aile söz konusu ise özel yemeklerde listeye eklenebilir.

  Kıyafet seçiminizde sadelikten yana olmak ideal bir seçim olacaktır.

  İletişiminizin yüksek olmasına ve doğal davranmaya özen gösterin.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!