Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ünlü Markaların Gelinlik Modelleri 2018

vera_wang_gelinlik_2018 (3).jpg
Gelinlik denilince dünyada akla gelen en önemli markaların 2018 gelinlik modellerini sizin için hazırladık. Ünlü markaların gelinlik modelleri...
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
4/5,
  1. Editor
    Gelinlik denilince dünyada akla gelen en önemli markaların 2018 gelinlik modellerini sizin için hazırladık. Ünlü markaların gelinlik modelleri size ilham verebilir. Vücut tipine özel hazırlanmış bu gelinlik modelleri içinden sizin için en şık modeli tercih edebilirsiniz.

2018 ilkbahar ve yaz aylarında evlenmeyi planlayan ve hangi modeli seçmek istediğine karar veremeyen gelin adayları için önerilerimiz var. Bu yılın popüler gelinlik modelleri arasında neler yer alıyor. İşte hayatınızın en özel gününde sizi şık ve zarif gösterebilecek gelinlik modelleri.

2018 Gelinlik Modelleri

Gelinliğinizin vücut tipinize uygun olmasına ve düğün konsepti ile bütünleşmesine özen gösterin.

Oscar De La Renta Gelinlik Modelleri 2018

Oscar_De_La_Renta_Gelinlik_Modelleri_2018 (1).jpg Oscar_De_La_Renta_Gelinlik_Modelleri_2018 (2).jpg Oscar_De_La_Renta_Gelinlik_Modelleri_2018 (3).jpg Oscar_De_La_Renta_Gelinlik_Modelleri_2018 (4).jpg

Pronovias Gelinlik Modelleri 2018

pronovias_gelinlik_modelleri_2018 (1).jpg

pronovias_gelinlik_modelleri_2018 (2).jpg

pronovias_gelinlik_modelleri_2018 (3).jpg
    pronovias_gelinlik_modelleri_2018 (4).jpg

Rose Clara Gelinlik Modelleri 2018

rose_clara_2018_gelinlik_modelleri (1).jpg
    rose_clara_2018_gelinlik_modelleri (2).jpg
    rose_clara_2018_gelinlik_modelleri (3).jpg

Vera Wang Gelinlik Modelleri 2018

vera_wang_gelinlik_2018 (1).jpg
    vera_wang_gelinlik_2018 (2).jpg
    vera_wang_gelinlik_2018 (3).jpg

vera_wang_gelinlik_2018 (4).jpg

Diğer 2018 gelinlik modelleri için...

Asi Gelinlik Modelleri 2018 İçin Tıklayın !
    Tesettür Gelinlik Modelleri 2018 için Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

pttli bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. yaseminaxu
    Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗️bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗️prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗️zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.