Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Uzak mesafe ilişkisinin yürütebilmenin yolları

uzak_mesafe_iliskileri.jpg
Zor gibi görünen ancak sağlam temelli olan bir ilişki türü olarak uzak mesafe ilişkisi nasıl olur? Sevgilinizin sizden uzak olduğu dönemlerde de...
Yazar Puanı:
4/5,
 1. Editor
  Uzak mesafe ilişkisini devam ettirebilmenin önemli püf noktaları vardır. Bunlara dikkat ettiğinizde çok daha eğlenceli bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. İşte uzak mesafe ilişkisini mutlu bir şekilde devam ettirmenin sırları.

  Saygıyı Koruyun

  Uzak mesafe ilişkilerinde tartışmaları çözümü daha zor olabilir. Yüz yüze iletişim eksikliğinden doğan sorunları konuşurken her zaman saygınızı koruyabilmelisiniz.

  Kıskançlığı Kontrol Altında Tutun

  Farklı sosyal çevrelerde bulunduğunuz için kıskançlık kaçınılmaz olabilir. Karşınızdaki insana güvenmeyi öğrenmelisiniz. Vakit buldukça onu ziyaret edip sosyal çevresi ve arkadaşları ile tanışabilirsiniz.

  Birlikte Planlar Yapın

  Sevgiliniz ile birlikte uzun vadeli planlar yapmanız ilişkinizin devamlılığı açısından önemli olacaktır.

  Görüntülü Konuşmanın Gücü


  Her zaman canlı olarak yanınızda olamayabilir ancak teknolojiden faydalanabilirsiniz. Gün içinde ya da akşam saatlerinde görüntülü konuşabilirsiniz.

  Her Dakikasını Öğrenmeye Çalışmayın

  Sevgilinizin her dakikasını öğrenmek için çaba harcamayın. Günlük planlarını öğrenmek isteyebilirsiniz ancak her dakika sizinle konuşmasını beklemeyin.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!