Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Uzun görünümlü atkuyruğu

pantene_howto_12-longillusionpony_step6.jpg
Kendi kendinize yapabileceğiniz daha uzun görünümlü at kuyruğu saç modeli aşama aşama makalemizde
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. Lisabella
    pantene_howto_12-longillusionpony_step1.jpg
    ADIM 1
    Saçınızın üst yarısını ayırın ve kafasının tepesinde yüksek bir atkuyruğu yapın.

pantene_howto_12-longillusionpony_step2.jpg
    ADIM 2
    Atkuyruğunu kafanızın üzerine tokalayarak hareket alanınızdan çekin.

pantene_howto_12-longillusionpony_step3.jpg
    ADIM 3
    Alt bölümde kalan saçlardan başka bir atkuyruğu yapın.

pantene_howto_12-longillusionpony_step4.jpg
    ADIM 4

Alttaki atkuyruğu üzerinde, saç bandının üzerinde kalan saçı ayırın ve atkuyruğunu aradan geçirin. Bu dağınık atkuyruğu, alttaki atkuyruğunun savrulmasını önler.

pantene_howto_12-longillusionpony_step5.jpg

ADIM 5

Üstteki atkuyruğunu açın, kendiliğinden düşmesini bekleyin ve iki bölümü birlikte karıştırmak için parmaklarınızla tarayın. İşte bu kadar!

pantene_howto_12-longillusionpony_step6.jpg

STİLİST TÜYOSU
    Saçlarınız inceyse, alt atkuyruğunun herhangi bir tarafından üst atkuyruğuna birkaç tel saç tokalayın. Böylece olası ayrılmaları gizleyebilirsiniz.

Makaleyi Paylaş

Nevreste ve Saricik3 bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.