Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Uzun Saça Yakışan Modeller

uzun_saca_yakisan_modeller (3).jpg
Saçlarınızın uzun olmasını çok seviyor ancak günlük kullanımda ve özel günlerde saçınıza nasıl şekil vereceğinizi bilmiyor musunuz?
Yazar Puanı:
3.5/5,
Kullanıcı Puanı:
3/5,
 1. Editor
  Uzun saça yakışan saç modellerini sizin için hazırladık. İster maşalı istersenizde düz saç modellerinden kendinize en çok yakıştırdığınızı deneyebilirsiniz.

  Uzun Saça Yakışan Modeller

  Uzun ve bakımlı saçlara sahip olmak her kadının hayalidir. Bu saçlara sahip olan kadınlar ise saçına nasıl şekil vereceğine karar veremeyebilir. Sizin için uygulaması zor olmayan modeller hazırladık. Bu modeller ile saçınızı çok daha canlı bir hale getirebilirsiniz. Uzun saçınızı hergün şekil vererek kullanmak istemiyorsanız uçlarını biraz katlı kestirebilir ve doğal bir hacim kazandırabilirsiniz.

  uzun_saca_yakisan_modeller (1).jpg uzun_saca_yakisan_modeller (2).jpg uzun_saca_yakisan_modeller (3).jpg uzun_saca_yakisan_modeller (4).jpg uzun_saca_yakisan_modeller (5).jpg uzun_saca_yakisan_modeller (6).jpg uzun_saca_yakisan_modeller (7).jpg uzun_saca_yakisan_modeller (8).jpg

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. elif_celik
  Örgülüyü beğendim