Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Yabancı Gelinlik Modelleri 2018

berta_gelinlik_modelleri_2018 (1).jpg
Bu yılın en çok tercih edilen ve ünlü markaların tasarımcıları tarafından hazırlanan gelinlikleri sizin için hazırladık. Yabancı gelinlik...
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
3.66667/5,
  1. Editor
    Bu yılın en çok tercih edilen ve ünlü markaların tasarımcıları tarafından hazırlanan gelinlikleri sizin için hazırladık. Yabancı gelinlik modelleri 2018 ile sizde hayatınızın en özel gününü için size uygun gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Yabancı Gelinlik Modelleri 2018

Düğününüzde dünyadaki en özel kadın gibi hissetmenizi sağlayacak şık ve içinde kendinizi mutlu hissedebileceğiniz gelinliğinizi henüz seçmemiş olabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız gelinlik modelleri tüm dünyada birçok markanın 2018 yılı ilkbahar ve yaz ayları için tasarladığı gelinliklerden oluşuyor.

Berta Gelinlik Modelleri 2018

berta_gelinlik_modelleri_2018 (1).jpg berta_gelinlik_modelleri_2018 (2).jpg berta_gelinlik_modelleri_2018 (3).jpg berta_gelinlik_modelleri_2018 (4).jpg

Eddy K Gelinlik Modelleri 2018

eddy_k_gelinlik_modelleri_2018 (1).jpg
    eddy_k_gelinlik_modelleri_2018 (2).jpg
    eddy_k_gelinlik_modelleri_2018 (3).jpg
    eddy_k_gelinlik_modelleri_2018 (4).jpg
    eddy_k_gelinlik_modelleri_2018 (5).jpg

Monique lhuillier Gelinlik 2018

Monique_İhuillier_2018_Gelinlik.jpg
    Monique_İhuillier Gelinlik (5).jpg
    Monique_İhuillier Gelinlik (4).jpg
    Monique_İhuillier Gelinlik (3).jpg
    Monique_İhuillier Gelinlik (2).jpg

Rosa Clara 2018 Gelinlik Modelleri

yabanci_gelinlik_modelleri_2018 (3).jpg
    yabanci_gelinlik_modelleri_2018 (2).jpg
    yabanci_gelinlik_modelleri_2018 (1).jpg

Ünlü Markaların Gelinlik Modelleri 2018 için Tıklayın !
    Gelinlik Trendleri 2018 için Tıklayın !
    Gelin Çiçeği Modelleri 2018 için Tıklayın !

2018 Gelinlik Ayakkabısı Modelleri için Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

Angel mom, pttli, mesmeser ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. yaseminaxu
    Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗️bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗️prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗️zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim
  2. Arzuuu06
    Vuuuvvv :))
  3. fataldanger
    4. de ne öyle? Hiç giyme daha iyi :KK70:
      ozenti bunu beğendi.
  4. mesmeser
    Bir kaç tanesi çok iddialı ama genel olarak güzeller
      pttli bunu beğendi.
  5. sinemej
    çok iddalı :)
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.