Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yabani iğde ile yağ eritme

yabani_igde_yag_eritme_kilo_verme.jpg
Göbek, bel, basen ve yan yağlarınızı hızlı bir şekilde eritmek ve kilo vermek için yabani iğde ile yağ eritme yöntemini deneyebilirsiniz. Yağ...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Yabani iğde ya da yalancı iğde olarak bilinen bu bitki doğada kendiliğinden bulunur. Sağlık için birçok faydası vardır. Güçlü antioksidan özelliklere sahiptir. Yara ve yanık tedavilerinde uzak doğunun binlerce yıldır kullandığı etkili bir besindir. Omega 7 yağı bakımından zengin olan yabani iğde sağlığınızın korunmasını sağlayacaktır.

  Yabani iğdenin bu faydalarının yanı sıra yeni bir etkisi de ortaya çıktı. Vücutta kan şekerindeki dengesizliklere bağlı olarak oluşan yağların depolanmasını engellediği ve kilo vermeye yardımcı olduğu biliniyor.

  Kilo vermek için bu meyveyi günde yarım avuç kadar tüketebilirsiniz. Kurutulmuş haldeki yabani iğdeyi ise süt ya da yoğurt ile karıştırdığınızda farklı bir tat elde etmiş olursunuz.

  Yabani iğde tek başına zayıflatma etkisine sahip değildir. Kilo verme sürecinizde yağ depolanmasını engellemek ve vücut sağlığınızı korumak için yemiş olarak ya da çay şeklinde tüketebilirsiniz. Günlük olarak tükettiğiniz miktara dikkat etmeniz gerekir.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!