Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Yağ Yakan Detoks Suyu Tarifi

yag_yakan_detoks_suyu_tarifi.jpg
Doğal detoks suyu tarifi ile hem kilo verin hemde toksinlerden arının. Doğal detoks suyu tarifimiz ile kolayca yağlarınızı yakın. Kolay detoks...
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. Editor
    Doğal detoks suyu tarifi ile hem kilo verin hemde toksinlerden arının. Doğal detoks suyu tarifimiz ile kolayca yağlarınızı yakın. Kolay detoks suyu tarifimizi verelim...

Yağ Yakan Detoks Suyu Tarifi

Malzemeler;
    • 1 litre su
    • 1 adet portakal
    • 1 adet çubuk tarçın
    • 1 dilim limon
    Nasıl Yapılır?
    Portakalı kabuklarıyla dilimleyin. Şişenin içine 1 litre su koyun ve malzemeleri ekleyin. Sabaha kadar bekletin. Bu detoks suyunu gün içinde tüketin.

Bu detoks suyu tarifimizin faydaları;
    Ödemi atar.
    Şişkinliği giderir.
    Kilo Verdirir.
    İştah Keser
    Selülitlerle mücadele eder.

Kilo Vermeye Yardımcı Bitki Çayları Neler? Tıklayın !
    İştah Kapatan Çay Tarifi Nasıl Yapılır? Tıklayın !
    Bitki Çayları ile Zayıflama Hangi Bitki Çayı Kilo Verdirir ?
    Hibisküs Çayı Zayıflatır Mı? Nasıl Demlenir? Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

damlaylmn, Esseteacher ve dilarabalci bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. yasemin_90
    Tarçını o şekilde sewemiyorum ben midemi bulandırıyor. Ben farklı detoxs suyu yapiuorum limon maydanoz salatalık su icemeyenler warsa eğer gayet iyi içiliyor bu sayede bilginize:KK52:
  2. BaharGulsen
    diyetisyenimde önerdi yaptım gerçekten etkili oluyor ama ben içine 2 parça da salatalık ekliyorum. şiddetle tavsiye ediyorum.
  3. yildirimaysun91
    yağ yakıyosa spor yapmamıza ve diyet yapmamıza gerek yok desenize:)
  4. masummavi
    Tarçın şart mı?
  5. dilarabalci
    Yaz yavaştan gelirken çok iyi oldu bu yazı. :KK200:
      Ezmu0810 bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.