Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yağlı Cildin İlacı Biberiye Yağı

biberiye_yagi_cilt_bakimi.jpg
Yağlı cildinize özel bir bakım gerektiğini biliyor ancak doğal yağ kullanmanın zararlı olabileceğini mi düşünüyorsunuz? Yağlı cildin ilacı...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Biberiye yağı eski çağlardan bu zamana saç ve cilt bakımlarında kullanılıyor. İçerisindeki kurutucu etki ile günümüzde birçok kozmetik ürünün ham maddesi haline gelmiştir. Yağlı cilde sahip olan kişiler cildinde daha fazla yağlanmaya yol açmamak için bitkisel yağ kullanımından kaçınır. Cildiniz için doğru yağı tercih ettiğinizde cildinizdeki yağlı görünümden kurtulabilir ve sağlıkla parlayan cilde sahip olabilirsiniz.

  Cilde Biberiye Yağı Nasıl Uygulanır?

  Biberiye yağını cildinize akşamları uygulamanız gerekir. Cildinizi tamamen temizleyin. Kir ve makyaj kalıntılarından arındırmak doğal yağı derinizde daha çabuk emilmesini sağlar. Yüzünüze uygulama öncesi hafif masaj yapın. Sonrasında birkaç damla biberiye yağını pamuğun üzerine dökün ve tekrar masaj yaparak uygulayın. Kurutucu etki göstereceği için göz ve dudak çevresine uygulamayın.

  İlk defa uygulayanların cildindeki etkiyi görebilmesi için birkaç saat sonra cildini yıkaması gerekir. Cildinizde alerjik bir durum ya da istenmeyen bir etki görülmediyse akşam uygulayıp sabah yıkayabilirsiniz.

  Kullandığınız biberiye yağının saf ve hijyenik koşullarda üretilmiş olduğundan emin olmalısınız. Güvendiğiniz market ya da aktarlardan alabilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!