Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yakında sizi terk edeceğinin kesin işaretleri

terk_edilme.jpg
Sevgiliniz ya da eşinizin size olan sevginin azaldığını düşünüyor ve ayrılık sinyallerini almaya başlamış olabilirsiniz. Yakında sizi terk...
Yazar Puanı:
3.75/5,
  1. Editor
    Sevgiliniz ya da eşinizin size olan sevginin azaldığını düşünüyor ve ayrılık sinyallerini almaya başlamış olabilirsiniz. Yakında sizi terk edeceğinin kesin işaretleri nelerdir? Ayrılık habercisi davranışlar nelerdir?

Büyük bir sevgi ile başladığınız ilişkinizde sona yaklaşmış olabilirsiniz. Değişen davranışları, size olan ilgisinde azalma başlamış olabilir. Sizinle ilgilenmemesi her geçen gün artıyorsa ve dönemsel bir durumdan kaynaklanmadığına eminseniz sizi terk etmeye hazırlanıyor olabilir.

terk_edilme_isaretleri.jpg

İlişkinin Yakında Biteceğinin İşaretleri

Sizi eskisi gibi aramıyor, mesaj atmıyorsa,

Saygısız hareketlerini düzeltme gereği duymuyorsa,

Sizi terk edeceğini hissetmeye başladıysanız,

Aradığınızda ulaşamıyorsanız ya da mesajlarınıza dönüş yapmıyorsa,

Siz dışında herkes çok değerli bir hale gelmeye başladıysa,

Yalan söylüyor ve yakalanmaktan korkmuyorsa,

Size karşı sevgisinin azaldığını dile getirmekte zorlanmıyorsa,

Birlikte plan yapmaktan kaçınıyorsa,

Konu siz olduğunda her zamankinde daha meşgul olduğunu söylüyorsa,

Sizinle iletişim kurmak istemediği davranışlarından açıkça anlaşılıyorsa,

Hiç bilmediğiniz yeni arkadaşlar edinmeye başladıysa,

Devamlı "bıktım", "yoruldum" ya da "bunaldım" kelimeleri ile başlayan cümleler kuruyorsa,

Günlerce konuşmadığınız oluyorsa ve bunun için bir neden açıklamıyorsa,

Gelecek planlarından kaçıyor ve konuyu değiştirmeye çalışıyorsa,

Sizi sosyal ortamından uzak tutmaya başladıysa,

Tartışmalarda çözüm odaklı değilse,

Kalbiniz kırıldıktan sonra onarmak ve kendisini affettirmek için çabalamıyorsa,

Bu davranışların büyük çoğunluğu erkek arkadaşınızda varsa ayrılık zamanının sizin için çok uzak olmadığını fark etmeniz gerekiyor.

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. Kubratlasemir
    Dogru diyorsun.benim kocam oyle dese herhalde parcalarim..kii bana kim oyle dese ayni soruyu sorarim.lafi agzina tıkarim
      rbylmz ve Rozasea man bunu beğendi.
  2. Rozasea man
    özellikle müsait degildim canım derse size yada gün içinde hiç yazmaya müsait olmadım derse ona tek cümle söyleyin bugun lavaboya damı gitmedin diyin ? :) fena kapak oluo ne diceni şaşırıyor yani insan wc iken bir kez olsun telefona bakar yalan mı ?
      Kubratlasemir bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.