Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yeni Trend! Kaş Balyajı

kas_balyaji.jpg
Son birkaç yılın modası olan gür ve sert kaşlar yerini daha doğal açık renklere bırakıyor. Yeni trend! Kaş balyajı ile şimdilerde doğallığın yeni...
Etiketler:
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Son birkaç yılın modası olan gür ve sert kaşlar yerini daha doğal açık renklere bırakıyor. Yeni trend! Kaş balyajı ile şimdilerde doğallığın yeni bir boyutu moda olacak gibi duruyor.

  Kaş doğrudan yüz ifadesini değiştirdiği için kadınlar için son derece önemli bir ayrıntıdır. Son yıllarda tok bir görüntü çizen kaşlar yerini daha doğal, dağınık kaşlara bırakıyor. Koyu renklerde kaşlara sahip olan kadınların tercihi ise kaş balyajı olabiliyor.

  Kaş balyajında şekil tamamen bozulmuyor. Doğal kaş renginin üzerine bazı açıcı işlemler uygulanıyor. Böylece saç ve kirpik renkleri ile olan uyumu korunmuş oluyor. Bu kaş modasının yanında son yıllarda başlayan kaşlardaki doğal görüntü devam ediyor. Kaş dövmesi yaptırmak yerine yüz ifadenizde değişiklik yaratmak istiyorsanız kaş balyajını deneyebilirsiniz.

  Kaş balyajı hollywood starları arasında hızla yayılan bir akımdır. Son dönemin doğallığa dönüş trendine sizde uymak isteyebilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. jaswin
  Bana nedense hiç doğal gelmiyor :/
 2. sena9797
  Saçtan bir iki ton aşık renk kaşlar benimde çok hoşuma gidiyor ama bitmiş halini görseydik keşke
 3. Mi_a
  bitmiş halinide görseydik keşke.
   ScarletTr ve sena9797 bunu beğendi.