Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yılbaşı süslemelerinin klasik renkleri:Kırmızı ve beyaz

landscape-1447708712-christmastabledecoration.jpg
Keyifli yılbaşı dekorasyonu ile yeni yılı daha güzel karşılayabilirsiniz. Önerimiz: Tarzınızı koruyun! Peki ama salonunuz için en iyi tarz...
Yazar Puanı:
5/5,
 1. Lisabella
  Koyu kırmızı renk yılbaşı geldiğinin habercisi gibidir! Doğal bir beyaz eşliğinde süslemelerde modern bir hava estiriyor. Siz de deneyin: kırmızı beyaz kumaşlar ve mumlar kullanın veya kırmızı elmalar ve yıldız kurabiyeler ile farklı süslemeler için yer açın.

  landscape-1447708712-christmastabledecoration.jpg landscape-1509398974-christmas-table-settings-centerpieces.jpg


  Küçük dokunuşlarla oldukça gösterişli yılbaşı masaları hazırlamak mümkün ...Çam dalları,çam kozalakları ve mumlar en büyük yardımcınız olacak..

  1452645729140.jpeg


  Christmas-Dinner.jpg


  eclectic-rustic-elegant-cabin-tabletop.jpg


  Abartılı süslemeleri sevmeyenler de yılbaşına özel dekorasyon yapabilir. Sade, beyaz bir örtünün üzerine gri, parlak cam elementleri çelik süslerle kombine edebilirsiniz. Sadeliğin ve zarifliğin güçlü etkisini bu şekilde masanıza ve salonunuza yansıtabilirsiniz.


  Festive-Feast-Dinner.jpg

  rsz_03_christmas_table_overhead_.jpg


  Sofra dekorasyonunda en fazla iki -,üç renk kullanmaya dikkat edin. Böylece sofranızla hem zarif hem de daha şık bir hava elde edebilirsiniz. Bu da yılbaşı gibi özel bir sofraya çok daha uygun olacaktır.


  restaurant-noel.jpg


  vw4ahhu0qbuw9fpp2xor.jpg

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!