Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yüzdeki İzleri Yok Eden Derma Rulo Nasıl Kullanılmalı?

derma_rolu_nasil_kullanilir.jpg
Yüzünde derin sivilce izi olan kişilerin ve yüz maskelerinin daha etkili olmasını isteyenlerin tercih ettiği derma yüz rulolarını araştırdık....
Yazar Puanı:
4.5/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. Editor
    Yüzünde derin sivilce izi olan kişilerin ve yüz maskelerinin daha etkili olmasını isteyenlerin tercih ettiği derma yüz rulolarını araştırdık. Yüzdeki izleri yok eden derma rulolar nasıl kullanılır? Yüzü temizleyen ve ölü derileri yok eden bu ürünün kullanılması yüze zarar verir mi?

Derma rulolar yüzdeki iz ve lekelerin daha kolay iyileşmesini sağlayan küçük iğne ucu bulunan ürünlerdir. Ciltte uyarıcı etki yapar. Kan akışını hızlandırır ve elastikiyeti artırır. Ciltte kolajen üretimini arttırarak yaşlanma karşıtı etki gösterir. Uygulanan maskelerin cildin altına işlemesini sağlar. Evde rahatlıkla kullanılabilen bu ürünü kullanmadan önce bilmeniz gerekenler var.

yuzdeki_sivilce_izleri_derma_rolu.jpg

Derma Rulo Kullanmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Cildinizde bu ürünü kullanmadan önce doktorunuzdan bilgi almalısınız.

Cildinize uyguladığınız maskelerin deri altına kolay ulaşabilmesi için aleti düşük seviyede kullanabilirsiniz. Ürün elektrikli değilse elinizle cildinizi çizmeden uygulamanız gerekir.

Açık sivilceli bölgelerde kesinlikle kullanmayın.

Peeling işleminin üzerinden en az 3 gün geçmesini bekleyin.

Akşam saatlerinde kullanmak cildin kendisini yenilemesi açısından daha doğru olacaktır.

Çok hassas ve açık yaralar bulunan ciltlerin kullanımına uygun değildir.

Cilt yüzeyinize yakın zamanda epilasyon işlemi uyguladıysanız kullanılması önerilmez.

İlk kullanımdan sonra cildinizde şiddetli kızarıklık ve kaşıntı oluştuysa ürünü kullanmaya ara verebilirsiniz.

derma_rolu_sivilce_izleri_gecirme.jpg

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. busractin
    dermoroller tek başına etkili yöntem değildir. Bir kaç yöntem ile kombine edilerek sivilce izleri yok edilebilir. ben bunu uyguladım güzel sonuçlar aldım bu konuda bilgi almak isterseniz size bilgi verebilirim.yüzümde aktif sivilceler vardı. bunları tedavi ettirdim kalan izlerimi tedavi ettirdim güzel sonuçlar aldım memnunum.
  2. ramsesv
    Bence de resimler çok güvenilir değil kullanan var mı ?
  3. YesilinBuyusu
    Ben başka bir tavsiyede bulunayım. 2 yıl roaccutane kullanmış biri olarak söylemeyilim ki herşeye zarar veriyor. Ve 5 6 yıl sonra tekrarlıyor. Tekrarladığında ben yeniden kendime bu eziyeti yapamayacağım için çok araştırdım ve her sabah bir tatlı kaşığı güvenilir bir markanın çörekotu yağını içtim. Aç karnına uyanır uyanmaz. İlk hafta ciddi bir kusma oldu. Ancak sonra inanılmaz derecede iyileşme sağladı. Bir arkadaşıma da doktor roaccutane önerdi ve çörekotu yağı içmesini söyledim. O da kullandı aynı şekilde sivilceleri geçti. Hatta daha dün görüştük şimdi hamile ve sen çörekotu yağı kullandırmasan şimdi bebek sahibi olamazdım dedi. Çünkü bu ilaçtan sonra bebek sahibi olmak tehlikeli. Ben çok uzun zaman sonra bebek sahibi oldum. Sadece 2 3 ay zaman kaybederseniz bence önce çörekotu yağını deneyin. Bu arada hem bebek yapımını kolaylaştırır hem de eğer ordan kaynaklı sivilce oluşumu varsa temizler. Soğan kürü de uygulayın. Kadınsal organları temizliyor. Dermoroller alacaksanız da muhakkak titanyum olsun. Sivilceye kullanamazsınız ama. Sadece sivilce izinin tedavisinde kullanılır. Eğer siviyceniz vrsa o bölgede kullanmayaaksınız. Sevgiler
  4. yecos
    Bende çok az akne var fotoğraftakilerle alakasız tabi ama sizlerede sormak istedim.Uzmana danıştım roaccutane önerdi.O ilaçta karaciğerlere zararlı olduğu için kullanmak istemiyorum.Bebek yapmayıda düşünüyorum.Sizce dermaroller cidden işe yararmı ?
  5. George Mc
    Kullanan var mı ?
    Resimlere inanmıyorum çünkü fotoşop yapılıyor.Cildin elastike yapısı ve kan akışı için kullanmaya ve almaya değer.
  6. seherdilek
    gerçekten çok harika bir aletmiş yaa bayıldım resmnnn
  7. praying angel
    aleti falan da gösterseydiniz keşke en azından bi vidyo yardımıyla nasıl kullanılacağını
  8. kkursunkalem
    Cok mantıklı bir alet
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.