Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yüzdeki tırnak izleri nasıl geçer?

yuzdeki_tirnak_izleri_nasil_gecer.jpg
Yüzde ya da vücutta oluşan tırnak izlerinden doğal yöntemler ile kurtulmak ister misiniz? Yüzdeki tırnak izleri nasıl geçer yazısı ile cildinizde...
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
 1. Editor
  Bazen bir çocukluk hatırası bazen ise farklı nedenler oluşan ciltteki tırnak izlerinin tamamen iyileşmesi uzun zaman alır. Cildinizi onarmak ve izlerden tamamen kurtulmak için doğal yöntemler hazırladık. Bu malzemeleri düzenli kullandığınızda cildiniz kendisini daha hızlı yenilemeye başlayacaktır.

  Tırnak İzlerini Yok Eden Doğal Yöntemler

  E Vitamini

  Besinlerin içindeki E vitaminlerinin yanında kapsül olarak satılan E vitaminlerinden cildinize uygun maskeler yapabilirsiniz. E vitaminini doğrudan cildinize uygulamamalısınız.

  tirnak_izleri_aleo_vera_jeli.jpg

  Aleo Vera Jeli

  Cildi yenilemek konusunda etkili olan bir üründe aleo vera jelidir. Yaranın üzerine gün içinde birkaç defa aleo vera jeli uygulayabilirsiniz.

  Karbonat

  Doğal bir tedavi edici ve cildi yenileyici olan karbonat maskesi uygulayabilirsiniz. Cilt yüzeyindeki ölü derilerden kurtulmanızı sağlar ve yeni derinin yüzeye çıkmasını kolaylaştırır.

  Hindistan-Cevizi-Yagı-yuz-tirnak-izi.jpg

  Hindistan Cevizi Yağı

  Cildin elastikiyeti arttırır ve nem dengesini sağlar. Bu özellikleri ile cilt hasarının onarılmasına yardımcı olur.

  Saf Zeytin Yağı

  Saf zeytin yağı cildin elastikiyet seviyesini arttırmanıza yardımcı olabilir. Cildinizdeki hasarın onarılmasına yardımcı olur.

  Ciltteki İzlerin Çabuk Geçmesi İçin

  Cildinizdeki izlerden kurtulabilmek için düzenli olarak peeling uygulamayı unutmayın. Bu şekilde cildinizin kendini yenilemesi daha kolay olacaktır. İzlerden kurtulabilmek için cildinizi her gün nemlendirmeyi ihmal etmeyin.

  Derin yara ya da tırnak izlerinde cilt doktoruna başvurmalısınız. İz oluşumuna kısa sürede müdahale edilmezse iyileşme süreci daha uzun olabilir.

  Cilt Çizikleri Nasıl Geçer? Ciltteki Tırnak İzleri İçin Doğal Maske Tıklayın !
  Cilt çizilmesi nedir? Nasıl geçer? Tıklayın !

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!