Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Zayıflatan Sarımsak Kürü

sarimsak_kuru.jpg
Fazlalıklarınızdan kurtulmak için diyet yapmak yerine ya da diyeti destekleyici olarak kilo verdiren kür uygulayabilirsiniz. Hızlı zayıflamak için...
Yazar Puanı:
4.5/5,
Kullanıcı Puanı:
3.76923/5,
  1. Editor
    Zayıflama ve kilo vermek için şimdiye kadar birçok kür denemiş olabilirsiniz. İçerisindeki sarımsak ve zencefil ile metabolizmanızı hızlandırma özelliği olan özel bir kür uygulayabilirsiniz. Düzenli olarak tükettiğinizdeki vücudunuzdaki fazla yağlardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Zayıflatan Sarımsak Kürü

Malzemeler

3 diş sarımsak

Parmak ucu kadar zencefil

Yarım limon suyu

2 bardak su

Hazırlanışı

Su ve zencefili 7 -8 dakika kadar kaynatın. Sonrasında hafifçe ezilmiş sarımsakları suyun içerisine ekleyin. 2 dakika kaynatın. Ocağı altını kapatın. Ilık bir hale geldikten sonra limonu ekleyebilirsiniz.

Bu kürü günde 2 defa tüketebilirsiniz.

Zencefil, sarımsak ve limon kanı temizler ve yağ yakmanızı hızlandırır. Mide rahatsızlığı olanlar uygulamadan önce doktoruna danışmalıdır.

Her Gün 1 Diş Sarımsak Yutmak Zararlı Mı Faydalı Mı ? Tıklayın !

Solüsyonla Göbek Eritme ve Basen Yağlarını Eritmek İçin Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

Alinda, _melis_melis, Erven ve diğer 15 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. Sondor
    Benim tüm yemeklerimde sarmısak zencefil yeşil soğan mantar ve acı biber var ..meger kür yapıyormuşum :))
  2. blue poison
    umarım işe yarar
  3. blue poison
    Arkadaşlar merhaba,
    bu küre ben bugün başladım.
    4 limon, 1 küçük baş sarmısak,1 çay kaşığı zencefil,2 litre su bakalım işe yarayacak mı!
  4. edaaktas
    Denemekten zarar gelmez diyorum:) Kilo veremesem bile bağışıklık sistemimi güçlendirir diye düşünüyorum.
  5. into the wild
    O sarı şey zencefil mi?
    Ya ben sarımsağı normalde sevemiyorum ki?
    Kesin zayıflatıyorsa katlanabilirim. :p
  6. Sezerysmn
    Emziren anneler de yapmalı mi?
  7. ayse___selinkul__
    Kokusu olmasa keşke :KK43:
    1. Kazen
      Bütün yutmalısınız o zaman koku yapmıyor.
  8. delim_perim
    Hiçbiri kalıcı çözüm değil maalesef. Vücudunuza uygun beslenme stilini bulun ve onu uygulayın. Deneye yanıla oluyor ama mantıklısı bu bence. Hem istikrar sağlıyorsunuz hem de verdiğinizi geri almıyorsunuz.
      htcuzun ve _melis_melis bunu beğendi.
    1. Topuklu_Efe
      haklısınız fakat uygun beslenme stilini bulduğumuzda yeme şeklimiz bir düzene girecek evet ama fazla kilolarımızdan kurtulmuş olmayacağız. Söylediğiniz gibi vücudumuza uygun beslenme stilini bulmalıyız ve düzenimizi o şekilde devam ettirmeliyiz ama bunun yanı sıra fazla kilolardan kurtulmak için bu tür doğal yöntemlere ihtiyaç var.
  9. Yelda Ozaltin
    E-posta adresiniz ile yazdıklarınız çelişiyor !
  10. RumeysaEA
    Bence sağlıklı bir kür kilo vermek için olmasa bile bağışıklık sistemini güçlendirmek için iyi olduğunu düşünüyorum sarımsak bagisiklik için çok etkili . Kilo vermeye gelince sadece kür ile olmaz hamur işi yememeye dikkat etmek gerekiyor bence ekmek az yemek lazım yemeden de olmuyor diyorsanız tam buğday kepekli tam tahilli ekmekleri tercih etmek daha faydalı bence ayrıca oturduğu yerden kimse kilo veremez egzersiz yapmak şart dikkatli ve kararında yemek ve egzersiz kilo vermenin en önemli sirlari birde bu kurle desteklenirse hızlı kilo verilebilecegine inanıyorum .
      Egunes41 ve Topuklu_Efe bunu beğendi.
    1. Egunes41
      Bildiğiniz etkisini gördüğünüz diyetleri paylaşırmısınız acaba
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.