1 ay oldu sizce doner mi?

Serpml

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
33
17
2yildir devam eden iliskimizi bitirdi terkertti heryerdende engelledi sildi.Bana beni bosuna bekleme donmucem dedi umutlanma dedi .1 ay oldu sizce doner mi yada böyle diypte donen oldu mu ummadiginiz anda yada ne kadar surede döndüler?

zuka24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2016
2.059
2.180
Bence de başkası vardır. Onla bir şeyler yolunda gitmezse döner. Amma velakin her şey güllük gülistanlıksa bir daha dönemeyecektir...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-09-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 6 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatası henüz tam olarak katı, sert değildir. Birbirinden ayrık ve birbirini iten, geniş beş kemik plakasından oluşmuştur. Bebeğiniz, rahminizde geçirdiği son haftalarda, hayati önem taşıyan madeleri, kanınızdan, plasentadan ve amniyotik sıvıdan almaya devam ediyor. Aldığı antikorlar, hastalıklara karşı bebeğinize bağışıklık sağlayacaktır. Bu noktada bazı bebeklerin boyu 36-38 cm. ve ağırlığı 3,400 gr olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Serpml

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
33
17
Baskası yok hayatında kızlar ogrendım kesın bılgıııı :))) Bıanda terkettı ayrılmak ıcın ayrıldıııı ..... ne kadar zaman sonra dondu _dolce_vıta_

Life Death

Gɑlibɑ ben bu ɑşktɑ iyi hɑlden müebbet yedim.♡
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2016
564
710
Cikmaz ayin son carsambasina.
Herkesin iliskisi farkli cnm seninki donermi donmezmi nasil bilecez simdi?
Uydurmak kolay hadi ben donmez dedim.
Ki istenmedigim yerde bir salise bile durmam.

ShellShock

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
3.171
2.934
böyle it gibi giden at gibi dönüyo. siz bekleyin. sonra vazgeçtiğiniz zaman gelecektir.

Yukarı Alt